Як зробити фальш-вікно. Фальш вікно інтер'єрі.

Фальш- вікно - це конструкція, широко застосовувана в дизайні інтер'єру. Завдяки фальш-вікнам можна змінити і візуально розширити простір приміщення, приховати його недоліки і надати особливий стиль вашого будинку. Існує кілька варіантів оформлення фальш-вікон. Для того щоб змонтувати таку конструкцію, зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до професійних дизайнерів. Зробити фальш- вікно цілком можливо своїми руками.
Інструкція
1
Фальш- вікно з рамойСделайте ескіз вікна. Виберіть місце на стіні для фальш-вікна. Акуратно перенесіть ескіз на стіну. Підберіть раму для фальш-вікна. Для цієї мети можна використовувати раму від старого вікна або зробити нову раму з дерев'яних планок. Також для створення рами підійдуть поліуретанові молдинги. Підберіть «вид з вікна». Для цього можна взяти постер або велику фотографію. Слід врахувати, що для створення фальш-вікон рекомендується вибирати зображення з перспективою - море, із пливучого яхтою; стежина, що йде в ліс; джунглі, з розгулюють по ним тваринами. Розмітьте стіну і акуратно наклейте зображення по розмітці. Закріпіть на рамі, зі зворотного її боку, оргскло. Прикріпіть раму на стіну за допомогою дюбелів і саморізів. Закріпіть під рамою дерев'яний «підвіконня». На цю полицю можна поставити горщики з квітами. Закріпіть над фальш- вікно м невеликий карниз і повісьте на нього штори.
2
Дзеркальне фальш- вікно Прикріпіть дзеркало на стіну. Зробіть раму. Рама для дзеркального фальш-вікна може бути виконана з дерева або пластику. Також можливе обрамлення дзеркала поліуретановим молдінгом. Наклейте на дзеркало планки палітурки. Доповніть конструкцію підвіконням і шторою. Слід врахувати, що занадто щільні штори не підійдуть для цього виду фальш-вікон.
3
Намальоване фальш- вікно Якщо ви добре малюєте, цей варіант фальш-вікна, безумовно, підійде вам. Ретельно прорисуйте всі деталі рами і вид з вікна. Доповніть ваше вікно справжнім підвіконням і шторами. Поєднання намальованого вікна і справжніх аксесуарів додасть оригінальність і затишок вашому інтер'єру.
4
Потолочное фальш- вікно Цей варіант прекрасно підійде для приміщень, в яких встановлені підвісні стелі з нішею. Наклейте в нішу підвісної стелі фотошпалери. Як правило, для оформлення стельових фальш-вікон використовується зображення неба. Сформуйте з молдингів раму з палітуркою. Наклейте раму в стельову нішу. Таке оформлення стелі створить ілюзію скляній криші.Подобную конструкцію можна змонтувати і на рівній стелі, але виглядати вона буде вже не так ефектно.