Як перемикати звукові доріжки. Як відключити другу звукову доріжку в windows media player.

Щоб переключитися з однієї звукової доріжки на іншу, наприклад, з дубляжу на оригінальну озвучку, в більшості випадків достатньо пари кліків мишею. Однак відеопрогравачів безліч і інший раз буває незрозуміло, куди саме потрібно натиснути.
Інструкція
1
В Media Player Classic клікніть пункт меню Play -> Audio і в меню вибирайте потрібну доріжку. Другий спосіб - натисніть правою кнопкою миші по зображенню і в меню виберіть Audio, а потім потрібну доріжку.
2
В KMPlayer для зміни звукової доріжки існує два способи. Перший - клікніть правою кнопкою миші по зображенню програється відео і в меню клацніть по «Аудіо» -> «Вибір потоку». Далі виберіть одну з існуючих доріжок. Другий - натисніть гарячі клавіші Ctrl + X. З усіх описаних в цій статті відеоплеєрів Kmplayer показав себе найкраще.
3
У програвачі Windows Media натисніть пункт меню «Відтворення» -> «Звук і дубльовані доріжки », а потім виберіть необхідну доріжку. Вкрай не рекомендується дивитися фільми в цьому плеєрі, у ряді випадків він просто не здатний виявити наявність аудиодорожек.
4
У плеєрі VLC натисніть пункт меню «Аудіо» -> «Аудіо-доріжка» і із запропонованих треків клацніть по потрібному. Якщо натиснути правою кнопкою миші по зображенню, то в меню також можна знайти ті ж пункти: «Аудіо» -> «Аудіо-доріжка», завдяки яким можна поміняти звуковий трек.
5
В Winamp клікніть по зображенню відтвореного фільму правою кнопкою миші і в меню виберіть «Аудіодоріжка, а потім потрібний трек.
6
У програвачі Light Alloy клікніть правою кнопкою миші в тому місці програми, яка не торкається область перегляду, і в меню виберіть «Звук» -> «Переключити звукову доріжку». Інший варіант - можна використовувати гарячу клавішу "/".
7
В jetAudio можна поступити двома різними способами. Перший - клікніть правою кнопкою миші на відтворюваному відеофайлі і в меню клацніть по Audio, а потім виберіть потрібну аудіодоріжку. Другий - натисніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + L або Ctrl + Shift + Alt + L.
Зверніть увагу
Правою кнопкою миші клацаємо у вікні відео: "Аудіо" "Вибір потоку" там якщо у відео присутня інша звукова доріжка можна буде вибрати інший аудіотрек.
Корисна порада
Для зміни доріжок використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + X і, якщо дійсно в відеофайлі присутні кілька варіантів звукових доріжок, відбудеться перемикання між ними.