Як виставити запалювання на УАЗ. Установка запалювання на уаз.

Робота двигуна автомобіля неможлива без правильно встановленого моменту запалювання. Це помітно не тільки при його заводі стартером, але і при русі. Створюється підвищений дискомфорт від нерівної роботи, падіння потужності двигуна, збільшеного витрати палива і, найголовніше, автомобіль починає себе вести на дорозі нестійкий, може навіть просто несподівано стихнути. Маючи невеликий навик, установку моменту запалення на безконтактній системі можна зробити самостійно.
Інструкція
1
Зафіксуйте автомобіль стоянковим гальмом або упором. Встановіть поршень 1-го циліндра у ВМТ (верхня мертва точка). При цьому отвір на шківі коленвала має збігтися зі відміткою (штифт) на кришці розподільних шестерень.
2
Зніміть з розподільника запалювання кришку. Бігунок повинен розташовуватися проти введення «1» всередині неї. Якщо ні, то проверніть колінчастий вал на 180 градусів. Встановіть октан-коректор на «0». Затягніть болтом покажчик до корпусу датчика-розподільника запалювання так, щоб він збігся з середньою рискою октан-коректора. Злегка відпустіть болт кріплення пластини до корпусу датчика-розподільника.
3
Поверніть обережно корпус, притримуючи бігунок пальцем проти його обертання, щоб усунути в приводі зазори, до суміщення вістря пелюстки на статорі і червоної мітки на роторі в одну лінію. Зафіксуйте пластину октан-коректора болтом до корпусу датчика-розподільника.
4
Поставте на місце кришку датчика-розподільника. Перевірте установку приводів запалювання згідно з порядком роботи циліндрів 1-2-4-3, відраховуючи проти годинникової стрілки. Після установки моменту запалювання перевірте правильність його в русі.
5
Заведіть двигун, прогрійте до робочої температури (80 градусів). На прямій ділянці дороги, рухаючись зі швидкістю 40 км/год, різко натисніть на акселератор. Якщо на швидкості 55-60 км/год буде відчуватися короткочасна детонація, то момент на безконтактному запалюванні виставлений правильно. У разі сильної детонації слід повернути датчик-розподільник на 0,5-1 поділ за шкалою октан-коректора проти годинникової стрілки. Якщо детонація повністю відсутній, то збільште кут випередження, повернувши датчик-розподільник за годинниковою стрілкою. Поділ шкали відповідає куту в 4 градуси на колінчастому валі двигуна.