Як замінити лампочку над панеллю.

При заміні лампи в панелі підсвічування або контрольних ламп необхідно зняти панель приладів. Це нескладна операція, але вона вимагає деяких навичок. Врахуйте, виконувати всі процеси необхідно в строгій послідовності.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10 мм;
  • - тонка шліцьова викрутка;
  • - хрестова викрутка;
  • - лампочки для заміни.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте автомобіль до виконання цієї операції. Для цього від'єднайте на авто провід від мінусового виведення у акумуляторної батареї. Ключем на 10 мм акуратно ослабте гайку і зніміть провід з негативного висновку.
2
Далі необхідно звільнити важелі управління обігрівачем. Для цього візьміть шлицевую викрутку, обережно подденьте і зніміть рукоятки, розташовані на важелях обігрівача.
3
Наступний етап - витягування рукоятки, яка служить для скидання показань добового пробігу лічильника. Відверніть гайку кріплення даної рукоятки, зніміть цю гайку, а саму рукоятку скидання показань протолкніте в простір, який є за панеллю приладів.
4
Потім тонкою шліцьовій викруткою подденьте заглушку самореза, який зміцнює панель приладів. Вона розташовується праворуч від блоку важелів управління вентиляційною системою і системою опалення автомобіля. Акуратно зніміть заглушку.
5
Крестовой викруткою відверніть саморіз закріплення панелі приладів. Вийміть приладову панель автомобіля.
6
Відверніть накидну рифлену гайку від троса приводу спідометра і від'єднайте сам трос.
7
Зніміть шланг підведення розрідження зі штуцера економетра. Від'єднайте всі кольорові колодки джгутових проводів.
8
Тепер зніміть повністю панель приладів автомобіля.
9
Переходьте до заміни лампи підсвічування для панелі приладів. Для цього поверніть патрон лампи на дев'яносто градусів, щоб його виступ повністю збігся з прорізом в платі. Вийміть патрон з лампою. Натисніть і поверніть на дев'яносто градусів і вийміть лампу з патрона.
10
Далі, при необхідності, поміняйте контрольні лампи в панелі приладів автомобіля. Для цього поверніть патрон лампи на дев'яносто градусів, щоб його виступ повністю збігся з прорізом в платі, потім вийміть патрон разом з лампою. Замініть лампу разом з патроном.
Зверніть увагу
Перед виконанням заміни обов'язково від'єднайте дріт від акумулятора.
Корисна порада
Для установки панелі приладів, а також всіх знятих деталей автомобіля, дії справляєте в строго зворотній послідовності.