Як додати картинку в підпис. Як додати картинку до підпису на mail.ru.

Спілкуючись на форумах, ви напевно звертали увагу на оригінальні, що притягають до себе увагу підписи окремих форумчан у вигляді прикольних картинок. Якщо у вас є така, а також є бажання закріпити її в свого підпису, можете зробити це, не особливо напружуючись.
Інструкція
1
Насамперед, перевірте розмір вашої картинки. Оптимально він повинен становити 120 х 60 пікселів. Якщо ви зробите розмір картинки 350 х 19 пікселів, то створите власний юзербар. Для отримання потрібного результату відредагуйте його в програмі Photoshop або іншому графічному редакторі і збережіть у форматі gif.
2
Тепер потрібно помістити вашу картинку на сайт. Ви можете використовувати будь хостинг, де є фотобанк, наприклад, imageshack. Отже, зайдіть на сайт (http://imageshack.us). Відразу ж, на головній сторінці вам буде запропоновано завантажити свою картинку . Натиснувши на клавішу «Обзор», виберіть потрібний файл і завантажте його.
3
Якщо все пройде, як годиться, з'явиться повідомлення «Завантаження вдалася». Далі скопіюйте посилання на зображення. Вона вказана в першому ж рядку «Посилання». Якщо сумніваєтеся - чи та це посилання, натисніть на картинку правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть пункт «Копіювати посилання на зображення». Скопійоване посилання збережіть в будь-якому текстовому редакторі.
4
Тепер залишилося вставити картинку в підпис. Зайдіть на форум і виберіть «Профіль» - «Змінити профіль». У меню, знайдіть вікно «Підпис». У нього вставте скопійоване раніше посилання на картинку , розмістивши подібним чином: [img] посилання [/img].
Зверніть увагу
Деякі форуми не допускають посилання на сторонні ресурси (включаючи фотохостинги) як в самих повідомленнях, так і в підписах. Ознайомтеся з правилами форуму, щоб не отримати попередження або навіть бан.
Корисна порада
Записуючи код, не ставте ні точок, ні пробілів.
Підписом стосовно формами називається короткий текст, який автоматично поміщається в кінці кожного повідомлення користувача. Деякі форумні «движки» дозволяють вставляти в цей текст і невеликі зображення.
Інструкція
1
Оберіть картинку, яку ви бажаєте помістити в свій підпис. До неї ставляться такі вимоги: по-перше, вона не повинна порушувати авторських прав третіх осіб, а по-друге, вона повинна мати горизонтальну компоновку і бути дуже маленькою (не більше 300 пікселів по горизонталі і 30 пікселів по вертикалі). Додайте картинку на будь-якому фотохостингу. Серед кількох автоматично згенерованих посилань знайдіть так звану пряму, тобто провідну безпосередньо на файл із зображенням. Можна також помістити картинку, що вже знаходиться на іншому сервері, за умови, що останній допускає так званий Лічінга (вставку зображень у сторінки, що лежать за межами цього сервера). Для цього натисніть на зображення правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Копіювати адресу зображення». Посилання виявиться в буфері обміну.
2
Увійдіть в форум, використовуючи ім'я користувача та пароль, отримані при реєстрації. Натисніть на кнопку «Профіль». Перейдіть по посиланню «Налаштування профілю». Серед полів введення на сторінці знайдіть поле, позначене як «Підпис». Вставте посилання на зображення в потрібне місце тексту підпису. Якщо там ще немає ніякого тексту, при бажанні введіть його - це буде коментар до картинки. Посилання має розташовуватися на окремому рядку.
3
Зліва від посилання помістіть, не відділить пробілами, відкриває тег [IMG], а праворуч закриває - [/IMG]. Наприклад: [IMG] http://server.domain/link/to/the/image.jpg" [/IMG], де рядок між тегами - посилання на ізображеніе.Суммарная довжина тексту разом з посиланням і тегами не повинна перевищувати зазначеного близько поля значення (зазвичай - 300 знаків, включаючи пропуски і розділові знаки).
4
Натисніть кнопку «Змінити профіль» або аналогічну (її точна назва залежить від «движка» форуму). Знайдіть у форумі будь-яке з власних повідомлень. Тепер у ньому повинна знаходитися підпис з картинкою. Якщо замість неї ви виявили заслання разом з тегами, значить, «движок» форуму вставку зображень в підпис не підтримує. У цьому випадку посилання з неї доведеться видалити.