Як чистити чайник лимонною кислотою. Як почистити чайник від накипу лимонною кислотою.

Як приємно почати свій ранок зі свіжозвареного чаю або кави з ароматною булочкою! Але іноді весь смак ранкових напоїв може зіпсувати вода з чайника з накипом. Значить, прийшла пора терміново очистити чайник від цієї гидоти. Але як зробити це без особливих зусиль і швидко?
Інструкція
1
Найдоступніший спосіб очистити ваш чайник від накипу - це лимонна кислота. Саме лимон допоможе нутрощам вашого чайника знову заблестеть. Але для початку необхідно з'ясувати, що таке накіпь.Накіпь зазвичай утворюється на стінках і дні чайника. Утворився шар цієї речовини свідчить про наявність у воді, яку ви вживаєте, великої кількості солей. Саме через жорсткості води чайники піддаються утворення цієї самої накипу.
2
Природно, накип негативно позначається на нагрівальних елементах чайника. Сталеві елементи починають погано нагріватися, і виникає багаторазове термічне опір. В результаті цього чайник ламається. Крім того, накип погано впливає і на здоров'я людини. Потрапивши в організм, вона може завдати шкоди ниркам і сечостатевій системі.
3
Звичайно ж, існує величезна кількість способів позбавлення від накипу. Так, деякі кип'ятять в чайнику різні газовані напої, деякі - картопляні очистки. Очищають чайники і за допомогою жорстких металевих щіток і йоржиків.
4
В магазинах також можна придбати різні хімічні засоби, які можуть також без проблем видалити цю напасть. Але хто може гарантувати вам повну безпеку від таких експериментів? Тому краще вибрати найбільш ефективне і нешкідливий засіб - лимонну кислоту. Оскільки накип утворюється з лугів, то саме кислота може зруйнувати її.
5
Для чистки чайника вам знадобиться лише одна пачка харчової лимонної кислоти. Отже, засипте пачку кислоти в чайник. Потім наберіть в нього холодної води і залиште так на кілька годин. Ні в якому разі не кип'ятіть чайник. Хімічна реакція почнеться і при звичайній кімнатній температурі. Якщо товщина шару накипу не дуже велика, то вона зникне вже через чверть години. Далі використану воду вилийте і прокип'ятіть чайник з уже чистою водою 2 рази.