Як зробити самому опалення в приватному будинку. Як зробити самому щіток опалювальний сматреть картинки.

Неможливо уявити приватний будинок без надійної системи опалення, особливо в нашій холодній Росії. Хороше опалення в будинку - це комфорт, тіло і затишок. Опалення можна зробити самому. Існує кілька способів обігріву приватного будинку. За допомогою вугілля, дров або торфу. За допомогою природного газу, а також електрикою.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте опалювати свій приватний будинок вугіллям, дровами або торфом, потрібно всього лише спорудити хорошу, добру грубку. Для цього потрібні: хороший жаростійкий червона цегла, глина і бажання зробити хорошу піч, а також мати хоч якесь уявлення про кладці печі і про димоходах.
2
Розмаїття місце для печі. Зробити в землі невелике, рівне поглиблення за розміром майбутньої печі.
3
Викласти два суцільних ряду з червоної цегли на розчин з глини, густо замішаної на воді.
4
Зробити піддавали і топку. Зробивши піддавали, встановіть колосники, а над топкою - пічну плиту. На піддавали і топку потрібно встановити дверки. У підстави топки викласти димоходи і вихід для труби.
5
На горищі продовжите кладку труби з цегли або встановіть трубу, яка буде виходити через дах.
6
Також можете купити готову піч. Тоді доведеться тільки вивести трубу і зробити водяне опалення з труб і приєднати його до печі. Труби зараз продають збірних конструкцій, тому з'єднати їх не складе великих труда.Печное опалення на вугіллі та дровах - справа клопітка. Тому, маючи можливість, варто задуматися про електричний опаленні, яке теж можна зробити самому.
7
Для монтажу електричного опалення вам потрібно: електричний котел, система водяного опалення (труби, батареї), циркуляційний насос малої потужності, а також регулятори тиску і рівня. Змонтувати таке опалення ви зможете самі, встановіть котел, на нього - регулятори.Вмонтіруйте циркуляційний насос і все це підключіть до системи водяного опалення. До електричних котлам зазвичай додається схема для їх підключення. Уважно вивчивши її, сміливо приступайте до монтажу. Недолік електричного опалення: складність самостійної монтування обладнання та дорожнеча електрики.
8
Там, де проходить газопровід, ви зможете змонтувати газове опалення. Це найкращий з усіх видів опалення. Дешевше, ніж електрика в три рази і безклопітну порівняно з пічним. Але встановити газову систему опалення зможуть тільки фахівці газової служби, так як самим це робити не дозволяється.