Як змінити свій імідж.

Для чого необхідно змінювати свій імідж ? Причин багато. Приміром, ви змінили свій соціальний статус. Або вирішили почати життя заново, змінившись до невпізнання. Ви відчуваєте, що зміна ваших поглядів не знаходить відображення у вашій зовнішності. Або ваш імідж перешкоджає просуванню по кар'єрних сходах. Як це зробити?
Інструкція
1
Уявіть, що ваше життя складається з чотирьох пунктів. Це ваша зовнішність, ваша робота, ваше суспільство і ваші мрії і саморозвиток. Якщо ви приділяєте однакову увагу всім чотирьом складовим, то ви дуже гармонійна особистість. Тому, змінюючи імідж , намагайтеся не упускати нічого з перерахованого, чи не обділяйте увагою жодну з складових.
2
Вам необхідно вміти поважати себе. При заниженої самооцінки і імідж страждає. Ніхто не стане поважати людину, якщо він сам не відчуває в собі впевненості. Тому розвивайте цю якість.
3
Ніщо так не впливає на настрій і рішучість жінки, як її зовнішній вигляд. Відвідайте першим ділом салон краси. Для вас підійде будь кардинальна зміна зовнішності. Ви можете поміняти колір волосся, зробити автозагар. З ласкавою кішки перетворитися на тигрицю. Головне - визначте ваш новий стиль. Ким Ви бажаєте стати: діловою жінкою або примхливої красунею?
4
Після того як ви визначилися зі стилем, сміливо міняйте гардероб. Ви хочете змінити імідж , значить, чекаєте змін. Ось і поміняйте звичний стиль. Навряд чи вам вдасться зробити це відразу. Швидше за все, знадобиться трохи часу, щоб визначити те, в чому ви будете виглядати більш виграшно. Але для цього й існують бутіки. Беріть подругу і сміливіше на пошуки.
5
Не просто змініть гардероб або фарби макіяжу. Змінюючи імідж , ви змінюєтеся повністю. Не тільки зовні, але і внутрішньо. Змінити імідж , по суті все одно, що стати іншою людиною. Багато в чому невпізнанним. А, отже, вам необхідно змінити і свій стиль життя. Стати активніше. Не обов'язково для цього відвідувати спортивний зал, хоча це теж непогана ідея. Просто будьте активніше. Не сидіть перед телевізором. Відпочивайте на природі з друзями. Проживайте кожен день так, ніби він може стати останнім.
6
А тепер, коли, дивлячись у дзеркало, ви бачите перед собою зовсім іншу жінку, присвятіть час саморозвитку. Подумайте, чим ви хотіли б займатися? Ви можете втілити в життя дитячі мрії або придумати для себе нове хобі. Головне, не стійте на місці. Розвивайтеся! Адже саме для цього ви й хотіли поміняти імідж ?
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sglfKulFR1E
Зміна зовнішнього вигляду або іміджу необхідно, перш за все, тим людям, які втомилися від свого вигляду, почувають себе не в своїй тарілці, незадоволені собою або хочуть щось змінити у своїй зовнішності. Зміна іміджу також показано тим, хто відчуває постійну втому, невдоволення життям або не може впоратися з тягарем проблем.
Інструкція
1
Не поспішайте відразу і до невпізнання міняти зовнішність. Іноді варто всього лише пофарбувати волосся в інший колір, зробити ультрамодний манікюр або купити незвичайні за формою туфлі, і на душі відразу ж стає гармонійніше.
2
Якщо ж душа вимагає кардинальних змін, то спочатку слід замислитися: а що я, власне, хочу і які кошти мені доведеться в це вкласти? Поспостерігайте за людьми, погортайте журнали - чим більшою інформацією з різних образам ви будете володіти, тим простіше буде вибрати.
3
Вирішивши змінюватися - міняйтеся! Почніть з голови. Ви ніколи не носили коротку стрижку або вам завжди хотілося пофарбуватися в блондинку - дерзайте! Під нову стрижку підберіть новий макіяж.
4
Вирушаючи в магазин за одягом, зверніть увагу на нові стилі та напрямки. Не бійтеся експериментувати з текстурою тканини, довжиною і, звичайно ж, кольором! Слухайте себе - якщо всередині комфортно, то не сумнівайтеся і не слухайте ніяких порад "бувалих" подруг.
5
Якщо ви воліли взуття на низьких підборах, то зважитеся на шпильку! Це не тільки посприяє зміні образу, але й допоможе навчитися красиво ходити на підборах.
6
На додаток до одягу спробуйте зробити акцент на яскравих аксесуарах. Незвичайний шарф або модні сонячні окуляри допоможуть вам грати з образом, додаючи до нього загадковості і яскравості.
7
Змініть парфум. Новий запах відкриє вам нові горизонти і додасть сил для нових звершень.
8
Міняючись зовні, не забудьте і про внутрішній світ! Розширте свої межі! Займіться спортом, запишіться на курси іспанської мови, купіть книги, про які давно мріяли. Зверніть увагу на культурне життя свого міста: сходіть в театр або на прем'єру фільму. Адже нові емоції завжди дають поштовх до саморозвитку!
9
Не бійтеся позбавлятися від старих речей. Викиньте стару косметику і ті речі гардеробу, які ви більше не будете носити. Звільніть в шафах місце для нового життя!
10
Будьте готові до того, що оточуючі будуть по-різному ставиться до змін, що відбуваються з вами. Хтось засуджено похитає головою, а хтось підтримає і зрадіє. Не слухайте тих, хто намагається нав'язати вам негатив. Будьте впевнені в собі, не бійтеся пробувати, адже тільки від нас залежить яскравість і насиченість власного життя!