Як замінити люмінесцентну лампу.

Будь люмінесцентний світильник являє собою складний пристрій, яке має багато конструктивних елементів і велику кількість контактів. Часто виникає необхідність заміни лампи в такому світильнику.
Інструкція
1
Врахуйте, що виймати люмінесцентну лампу з патрона необхідно з великою обережністю. В іншому випадку можна легко пошкодити цоколь або ж розбити скло лампи. В таких лампах знаходяться пари ртуті, які дуже токсичні. Вони можуть завдати великої шкоди організму людини. Особливістю експлуатації таких ламп є наявність у схемі включення допоміжної апаратури - дроселя і стартера. Якщо не відбувається запалювання лампи, то потрібно в першу чергу перевірити справність електромережі, а також окремих елементів схеми включення лампи.
2
люмінесцентних лампу необхідно експлуатувати в нормальних умовах. Повинно бути безперебійне напруга в мережі живлення і сприятлива температура навколишнього повітря. Варто відзначити, що характер газового розряду в більшій мірі залежить від величини тиску газу, а також парів ртуті, в яких відбувається розряд. Якщо відбудеться зниження температури, то тиску парів в лампі падатиме. Через це процес запалювання, а також горіння погіршуватиметься. Люмінесцентна лампа може бути використана тільки при температурі від 20 до 25 ° С. Навіть якщо електромережу і всі її елементи справні, лампа може не запалюватися. Причина може бути в температурі навколишнього середовища. Запалюються такі лампи зазвичай не відразу, а після декількох спрацьовувань стартера. Повне запалювання зазвичай відбувається за 15 секунд. Якщо на протязі цього часу лампа не загориться, то варто шукати причину, яка може бути як у самій лампі, так і в окремих елементах схеми включення.
3
Якщо лампа блимає, але не загоряється, то причина може полягати в замиканні проводів або у висновках самої лампи. Щоб усунути дану несправність необхідно переставити лампу таким чином, щоб світиться і несправний кінець були поміняні місцями. Якщо триває миготіння лампи, то рекомендується її замінити або ж спробувати знайти дефект в утримувачі або в проводці.