Як виправити кривизну ніг вправами. Як швидко накачати ікри ніг з внутрішньої сторони будинку.

При ідеальній формі ніг в положенні стоячи коліна й щиколотки однієї ніг і стикаються з колінами і щиколотками інший. Невелику кривизну ніг можна виправити спеціальними вправами - м'язи накачуються в потрібних місцях, і ніг і набувають гарну форму.
Інструкція
1
Визначте форму ваших ніг . При О-образній формі ніг і розходяться від таза, щиколотки двох ніг стикаються, а коліна немає, таким чином вони утворюють букву О. Якщо, навпаки, коліна стикаються, а щиколотки ні, то ніг і мають Х-подібну форму.
2
Починайте кожне тренування з вправи на розтяжку м'язів при будь-якому викривленні ніг . Встаньте прямо, спину тримайте рівно, живіт втягніть. М'язи тіла повинні бути розслаблені. Зігніть ніг у в коліні і захопіть її рукою. П'ята повинна стосуватися сідниці. Зафіксуйте позу на 5-10 секунд. Те ж саме повторіть іншою ніг ой.
3
Займайте фігурним катанням, плаванням, гімнастикою при О-образній формі ніг . А також щодня виконуйте наступний комплекс вправ. Встаньте на коліна, шкарпетки розведіть і сядьте між ними на підлогу або на п'яти. Потім підніміться, спину випрямити, ніг і розставте нарізно. Присідайте таким чином, щоб коліна стикалися.
4
Сядьте, витягніть ніг і і різкими швидкими рухами повертайте ступні вправо і вліво. Потім напружте м'язи ніг так, щоб носки були вивернуті назовні. Після цього встаньте, ніг і максимально сблізьте і напружте м'язи. Затримайтеся в такому положенні на 3-5 секунд. Така вправа допомагає випрямити О-подібну форму ніг .
5
Катайтеся на лижах, займайтеся плаванням брасом, кінним спортом, їздою на велосипеді, щоб виправити Х-подібне викривлення ніг . Щодня виконуйте наступну вправу. Сядьте по-турецьки і повільно піднімайтеся без допомоги рук. Коли приймете вертикальне положення, випряміть спину і повільно розведіть ніг і максимально в сторони. Зафіксуйте цю позу на 3-5 секунд.
6
Сядьте навпочіпки, долонями упріться в підлогу перед собою. Піднімайтеся повільно, випрямляйте ніг і, долоні не відривайте від підлоги. Зафіксуйте в такому положенні на 5 секунд. Потім сядьте, ніг і випрямити, упріться руками за спиною. Витягайте носок то в бік п'яти, то на себе, максимально напружуючи гомілку. Виконайте 10 повторень для кожної ніг і. За допомогою цієї вправи Х-образні ніг і з часом приймуть ідеальну форму.
7
Розслабляйте м'язи після кожної серії вправ. Сядьте і випрямити спину. Ногу обхопіть руками і повільно підніміть. Утримайтеся в такому положенні 5 секунд. Потім поміняйте ніг у. При цьому тримайте ніг і близько одну до іншої. Слідкуйте, щоб коліна не були зігнуті.
Корисна порада
Візуально приховати криві ноги можна за допомогою одягу. Наприклад, ботфорти і міні-спідниця, чоботи з бахромою, брюки кльош, спідниці годе зовні коректують форму ніг.
Красиві ноги вимагають тільки підтримки їх м'язів і форми в тонусі. Але що робити з природною «кривизною» або недостатньої м'язовою масою, яка надає ногам некрасиві вигини? Це можна виправити за допомогою спеціальних вправ.
Інструкція
1
Для ніг з великим проміжком між стегнами, необхідні вправи зі збільшення м'язів на їх внутрішній частині. • З положення стоячи робіть присідання з широко розведеними колінами. Виконайте на межі максимальної можливості. • Встаньте з широко розставленими ногами і полупріседая, з'єднувати їх в колінах, переносячи вагу на внутрішню поверхню стоп, далі поверніться в попереднє положення і перенесіть вагу на зовнішню поверхню стоп. Повторіть по мірі можливості. • У положенні лежачи на спині, зігніть ноги , а розлучені стопи поставте на підлогу. Між колінами покладіть великий силіконовий м'яч. Здавлюйте його колінами з такою силою, щоб внутрішня частина стегон напружувалася досить інтенсивно. • Стоячи на підлозі у в'язаних шкарпетках (для гарного ковзання), розведіть ноги , а руками упріться в нерухомий предмет. З'єднайте ноги , не відриваючи стопи від підлоги. Повторіть кілька разів. Надалі, коли м'язи стануть міцнішими, цю вправу можна виконувати без опори. • Встаньте на коліна і розведіть шкарпетки. Сядьте на підлогу між стопами. Поверніться в попереднє положення. Повторіть кілька разів.
2
Для виправлення ніг, мають Х-подібну форму, корисні верхова їзда, плавання, біг, лижний і велосипедний спорт, а також деякі види вправ. • Сядьте зі схрещеними ногами і далі вставайте без допомоги рук. Повторіть кілька разів. • Щодня виконуйте присідання.
3
Для корекції гомілки виконуються вправи на литкові м'язи. • Для збільшення гомілки із зовнішнього боку встаньте біля опори, шкарпетками разом на брусок (5-6 см), п'ятами нарізно. Повільно піднімайтеся на шкарпетках і опускайтесь п'ятами до підлоги. Повторіть кілька разів. • Для роботи задньої поверхні гомілки виконайте це ж вправу, лише з паралельним становищем стоп. • Для збільшення гомілки з внутрішньої сторони виконайте це ж вправу, лише носками нарізно. • Для зменшення обсягу гомілки виконайте це ж вправу, лише з найменшим обтяженням і в швидкому темпі.
4
Щоб домогтися бажаного результату, необхідно регулярно (не менше 3 разів на тиждень, а краще щодня), виконувати вправи на ту чи іншу групу м'язів. Цілком можливо комплексне виконання всіх вправ, але з різною інтенсивністю. Це допомагає виправити форму ніг, і підтримує тонус всіх м'язів.