Як вийти в інтернет з ноутбука через телефон.

Мобільний телефон є хорошим засобом виходу в інтернет з ноутбука , особливо в місцях, які не мають інших варіантів підключення. Але щоб отримати можливість користування інтернет ом таким способом, необхідно здійснити правильну настройку.
Інструкція
1
Підключіть мобільний телефон до ноутбука за допомогою USB-шнура. Один його кінець підключіть до USB-роз'єму телефон а, а інший кінець - до відповідного роз'єму ноутбука . Система визначить підключення нового пристрою.
2
Встановіть програмне забезпечення, що поставляється разом з телефон ом для підключення його до комп'ютера. Для цього вставте в дисковод інсталяційний диск і дотримуйтесь інструкцій.
3
Після установки програми запустіть його. Здійсниться автоматична установка драйверів для роботи телефон а в якості модемного пристрою. Якщо автоматично вони не встановлюються, здійсните їх пошук на постачався з телефон ом диску. Пошук запустите в автоматичному режимі, або, якщо ви знаєте конкретне розташування необхідного драйвера, вкажіть вручну.
4
Відкрийте у встановленій програмі пункт меню, який відповідає за з'єднання з інтернет ом. Виберіть зі списку мобільних операторів того, до якого ви підключені. Автоматично буде створено підключення до інтернет у з усіма необхідними параметрами. Якщо в програмі немає можливості вибору (чи ні відповідного варіанту), вкажіть налаштування вручну. Дізнатися їх можна безпосередньо у оператора.
5
Якщо програма не має функції, що відповідає за вихід у інтернет, створіть підключення самостійно. Для цього виберіть "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережа і підключення до інтернет у». Виберіть пункт «Створити нове підключення». У діалоговому вікні «Тип мережевого підключення» відзначте «Підключити до інтернет у», далі виберіть «Встановити підключення вручну», а після цього «Через звичайний модем». У вікні вибору пристрою для здійснення підключення відзначте галочкою модем мобільного телефон а. Після цього задайте ім'я для підключення (будь-яке, наприклад, internet) і номер, за яким буде здійснюватися з'єднання. Як правило, це * 99 #, або * 99 *** #. Якщо номер не підходить, уточніть його у оператора.
Зверніть увагу
А тепер відповідаємо на найпоширеніший серед наших читачів запитання: "Покажіть у вашому інтернет магазині ноутбук, на якому можна друкувати договору в Word і виходити в Інтернет". Не замислюючись, авторитетно заявляємо - НА БУДЬ-ЯКОМУ!
Корисна порада
Бездротовий інтернет для ноутбуків дуже актуальне в наш час. Думаю кожен хоче мати можливість виходу в мережу в будь-якому місці, з хорошою швидкістю і за невелику абонентську плату. Вибираючи бездротовий інтернет для свого ноутбука, потрібно чітко вирішити де Ви найчастіше потребуєте в ньому і грунтуючись на цьому підібрати собі підходящого провайдера і тариф.