Як зробити затишніше кімнату.

При впорядкуванні квартири не можна обійти увагою і ванну кімнату. В недалекому минулому ремонт ванної кімнати обмежувався облицюванням стін плиткою і в кращому випадку ще заміною сантехнічних вузлів. Таке обмеження диктувалося бідним асортиментом матеріалів для обробки, що надходили в роздрібну торгівлю. На сьогоднішній день ситуація помітно покращилася і дала поштовх польоту фантазії домашніх умільців.
Інструкція
1
Цей матеріал не тільки привабливий зовні, але і довговічний, водостійкий і не створює труднощів з прибиранням. Стеля у ванній вимагає особливої уваги. Адже саме його ми бачимо, коли приймаємо розслаблюючу ванну. Відмінний варіант для ванної кімнати - натяжні стелі. Вони водоустойчиви, до того ж якщо сусіди зверху мають погану звичку вас заливати, така стеля витримує до ста літрів води.К жаль, стандартне планування квартир найчастіше виділяє ванній кімнаті дуже невеликий простір, тому багато стикаються з тим, що у ванній катастрофічно не вистачає місця. Вирішенням цього питання може бути душова кабіна. Вона значно економить місце. Кількість функцій в сучасних душових кабінах так велико, що повністю розслабитися і відпочити в них можна нітрохи не гірше, ніж у ванній. Вибираючи душову кабіну, зверніть увагу на те, щоб стекла в них були удароміцними.
2
При виборі ванни фахівці радять віддавати перевагу акрилової основі в ній. Такі ванни довговічні, маю привабливий дизайн і легко миються. Невід'ємна і не найпривабливіша частина будь ванни - це труби. Їх можна заховати в короби з гіпсокартону, обробивши тим же матеріалом що і стіни. Простір ванної кімнати має бути зручним і функціональним. Подбайте, щоб гачки і вішалки для рушників розташовувалися на відстані витягнутої руки від ванни. Килимки у ванній використовувати не рекомендується, від вологого повітря в них може завестися грибок. Краще не економити і зробити у ванній підлога з підігрівом. Щоб не посковзнутися і не отримати травму використовуйте спеціальні стікери для ванни і для пола.Для ванної кімнати можна підібрати масу аксесуарів таких як, вішалки, мильниці, полотенцедержателі, штори для ванної. Все має гармоніювати з тоном плитки і не вибиватися із загальної стилістики. Приділіть оформленню ванни належну увагу. Адже саме там ми починаємо і закінчуємо кожен день.