Як організувати шиномонтаж.

З кожним роком кількість автомобілів на дорогах країни збільшується з блискавичною швидкістю. Стає нормою мати в сім'ї не одну, а дві і більше машин. Тому організація шиномонтажу з великою ймовірністю може стати стабільним і прибутковим бізнесом. Тим не менш, складаючи бізнес-план, слід враховувати сезонність попиту, так як основна частина замовлень на шиномонтажні роботи надходить в кінці осені і на початку весни.
Інструкція
1
Зареєструйте свій бізнес як індивідуального приватного підприємства чи товариства з обмеженою відповідальністю. Даний вид діяльності не підлягає ліцензуванню або обов'язкової сертифікації. Продумайте цінову політику і спектр послуг, які надаватиме ваша майстерня.
2
Вибір місця розташування має комерційну значимість. Шиномонтаж бажано розмістити поблизу великого гаражного комплексу, автозаправки або близько жвавій проїжджої частини. Слід також враховувати наявність конкурентів в обраному районі. Близьке сусідство не піде на користь жодному з вас. Крім цього потрібно передбачити зручний під'їзд і місце для стоянки автомобілів. Необхідна площа приміщення в середньому становить 40-50 квадратних метра і, як правило, береться в оренду у власника.
3
Вам знадобиться комплект обладнання, який повинен відповідати потребам не тільки безпосередньо шиномонтажу , але й додаткових послуг, таких як балансування і накачування коліс. Обладнання включає шиномонтажний станок, балансувальний стенд, компресор, вулканізатор, а також робочі інструменти та витратні матеріали. Зараз на ринку можна знайти чимало пропозицій з комплексного оснащення шиномонтажной майстерні, включаючи напівавтоматичні та автоматичні варіанти. Закуповувати шини можна у офіційних виробників і дилерів.
4
Персонал зазвичай набирають по оголошенню, через професійні училища, які готують автослюсарів, або спеціалізовані курси. Для організації безперебійної роботи невеликої шиномонтажной майстерні досить 2-4 чоловік. Важливо забезпечити гідну якість обслуговування. Співробітники повинні мати акуратний зовнішній вигляд, чисту уніформу і вміти спілкуватися з клієнтами.
5
Замовте вивіску із зазначенням «Шиномонтаж» або «Шиномонтаж» відповідного розміру і кольору так, щоб вона виділялася на тлі навколишніх об'єктів і була видна автомобілістам, які рухаються в обох напрямках автодороги. Також варто надрукувати листівки з інформацією про майстерню і роздавати їх на найближчих до неї заправках, автостоянках, біля магазинів і в інших місцях скупчення машин.