Як підібрати розмір очок.

Для того щоб повернути своєму зору чіткість, прибрати напругу з очей, необхідно правильно підібрати окуляри. І найкраще зробити це в кабінеті окуліста. Врахуйте, що при неправильному підборі ви не тільки погіршує свій зір, але і провокуєте головні болі і навіть виникнення проблем з тиском.
Інструкція
1
Спочатку вам слід пройти обстеження в окуліста. Професіонал поставить вам діагноз, визначить, які відхилення від нормального зору у вас існують, і випише рецепт на ті очки, які найбільш точно скорегують ваш зір.
2
Залежно від того, які ваші звички і рід діяльності, той же лікар порадить вам лінзи, покриття і фільтри яких підійдуть вам найбільше.
3
За допомогою комп'ютерної діагностики ви підберете лінзи і ту модель оправи, які підійдуть вам естетично.
4
Сама оправа має 4 характеристики, які необхідно враховувати при виборе.Шіріна містка, довжина заушников, ширина очкового отвору і ширина самої оправи. Розміри вказуються зазвичай на внутрішній стороні заушника. Як правило, це три цифри. Перша вказує на ширину отвору. Далі, після рисочки або значка квадрата, йдуть ширина містка і довжина заушников. Ви можете самостійно виміряти ваші параметри і вибирати оправу, керуючись ними. Для цього вам достатньо виміряти параметри старих очок. Якщо ж ви купуєте окуляри перший раз, то краще, щоб при виборі вам допомагав професіонал.
5
Для визначення ширини обличчя, дивлячись у дзеркало, піднесіть лінійку. До кожного вуха прикладіть олівці, вони будуть початковою і кінцевою точками виміру. Тепер вибираючи оправу, враховуйте, що її ширина не повинна відрізнятися від ширини вашого обличчя більше ніж на 2 - 3 мм. Виробниками ширина оправи, як правило, не вказується. Але ви можете замовити окуляри через Інтернет. І цей розмір нагоді вам, якщо ви не маєте можливості приміряти оправу.
6
Перша величина на дужці означає ширину прорізу оправи. Він потрібен для правильного підбору лінз. Орієнтуйтеся на неї при покупці стекол. Врахуйте, в цьому випадку можливі коливання в розмірі до 5 мм.
7
Друга величина або ширина містка позначає відстань між очима. Ви дізнаєтеся її при відвідуванні окуліста. При підборі оправи врахуйте, що допустимі відхилення в ширині містка складають не більше 1 мм.
8
Довжину заушников дізнайтеся, заміривши довжину дужок старих очок. Виміряйте відстань від шарніра до кінця дужок. Можлива різниця 5 мм.
9
При виборі оправи зверніть увагу на те, щоб дужки не пригнічували скроневу область. І обов'язково перевірте рухливість носоупорів. Вони не повинні бути жорсткими і чинити тиск на перенісся.