Як підключити на телефоні інтернет на МТС. Суперб мтс Як підключити.

Для того щоб підключити інтернет на мобільному телефоні з сім-картою оператора МТС, необхідно, щоб апарат підтримував WAP і GPRS, а також включити і налаштувати ці опції в меню телефону.
Інструкція
1
Перед підключенням послуг переконайтеся, що мобільний телефон підтримує доступ в інтернет через WAP і GPRS. Цю інформацію можна знайти в інструкції до апарату.
2
Для того щоб підключити інтернет в оператора МТС, необхідно перейти в меню телефону, вибрати опцію «Налаштування> Інтернет» і створити нову точку доступу з такими параметрами: назва профілю: MTS WAP; Стартовий сторінка: wap.mts.ru; канал даних: GPRS; точка доступу: wap.mts.ru або internet.mts.ru; адреса IP-протоколу: 192.168.192.168; Порт: 9201 або 8080; ім'я користувача та пароль: mts. Назви пунктів меню і кількість налаштувань залежать від конкретної моделі пристрою.
3
Для підключення доступу в інтернет з телефону на базі операційної системи Android натисніть кнопку MENU пристрої і виберіть опцію «Налаштування», далі пункт «Бездротовий зв'язок».
4
Позначте прапорцем пункт «Мобільний інтернет», потім увійдіть у меню «Мобільні мережі». Виберіть профіль MTS internet або натисніть меню «Створити APN для нової точки підключення» з наступними параметрами: ім'я - MTS internet; APN - internet.mts.ru; логін і пароль - mts.
5
Підключіть тарифну опцію «БІТ» або «Суперб» для безлімітного інтернету з телефону. Для цього наберіть * 111 * 995 # (для підключення опції «БІТ») або * 111 * 628 # (для підключення опції «Суперб») і клавішу виклику. Також можна відправити повідомлення з текстом 995 (для підключення опції «БІТ») або 628 (для підключення опції «Суперб») на номер 111. У разі, якщо сумарний обсяг прийнятих-переданих даних досягає значення 5 Мб/год (для опції «БІТ ») або 15 Мб/год (для опції« Суперб »), швидкість знижується до 64 Кбіт/сек до кінця поточного години.
6
При збереженні обмежень по швидкості (у разі відключення послуги) порвіте GPRS-з'єднання і встановіть його заново.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qAXpll_Qhtk
Зверніть увагу
Установки телефону. Всі абоненти МТС, набуваючи новий телефон, можуть користуватися мережею Інтернет, відправляти чи отримувати SMS та MMS, що не налаштовуючи свій телефон.
Корисна порада
Якщо ви є абонентом МТС і бажаєте на своєму мобільному телефоні підключити послугу Інтернет, то, по-перше, потрібно, щоб ваш апарат мав підтримкою WAP і GPRS, а, по-друге, ви повинні здійснити налаштування цих опцій в телефоні. - Mts - ім'я користувача та пароль. Назви пунктів і кількість налаштувань будуть залежати від моделі пристрою. Щоб підключити доступ в інтернет з мобільного телефону на базі ОС Android, зайдіть в меню пристрою, натисніть на опцію «Налаштування» і виберіть пункт «Бездротовий зв'язок».