Як закачати ігри на PSP з комп'ютера. Як завантажувати ігри на ПСП.

Великий вибір ігор для консолі Sony PlayStation Portable (PSP) доступний для покупки і завантаження через PlayStation Network. Скористайтеся інструкцією нижче, щоб завантажити гру на комп'ютер і встановити її на PSP.
Вам знадобиться
  • Кабель з роз'ємами USB і міні-USB,
  • карта Memory Stick Duo.
Інструкція
1
Виберіть і скачайте гру з мережі PlayStation Network на жорсткий диск комп'ютера, вказавши папку для завантаження файлу. Безкоштовні демоверсії також можуть бути завантажені для того, щоб спробувати їх перед покупкою. Після завершення завантаження знайдіть скачаний файл гри на персональному комп'ютері.
2
Вставте карту Memory Stick Duo - карту пам'яті PSP - в порт в нижній лівій частині консолі. Завантажена гра в кінцевому підсумку буде зберігатися на карті, тому переконайтеся, чи достатньо у вас вільного місця на Memory Stick Duo. Для цього увійдіть в меню Game («Гра») і прокрутите до пункту Memory Stick. Обсяг вільного простору буде відображатися на іконці.
3
Підключіть PSP до комп'ютера за допомогою кабелю з роз'ємами USB і міні-USB.
4
Увімкніть консоль для зв'язку з комп'ютером: прокрутите в лівій стороні випадає і виберіть варіант USB Mode («Режим USB»). Коли цей режим включений, на екрані PSP відображається підтвердження, що консоль знаходиться в режимі USB. Тепер все готово для завантаження файлу гри з комп'ютера на ігровий пристрій.
5
Відкрийте вікно "Мій комп'ютер" і двічі клацніть на значку консолі PSP, яку комп'ютер розпізнає, коли пристрій знаходиться в режимі USB. Відкрийте папку PSP, потім папку під назвою GAME. Просто перетягніть потрібний файл гри для PSP або демоверсію з папки на комп'ютері в цю папку. Процес завантаження може зайняти кілька хвилин, в залежності від того, наскільки великий файл гри.
6
Вимкніть PSP від комп'ютера після того, як гра була завантажена на PSP, і видаліть ігрову консоль з режиму USB. В основному меню Game («Гра») відкрийте опцію Memory Stick і натисніть кнопку «X». Ви побачите скачаний файл, супроводжуваний невеликим скріншотом або відео, готовий до запуску гри.
Playstation Portable - безперечно, одне з кращих компактних пристроїв для ігор і перегляду відеороликів. На неперепрошітих пристроях доступні тільки ліцензійні копії.
Вам знадобиться
  • - диск з грою або iso файл гри для прошитих версій.
Інструкція
1
Придбайте диск з грою для PSP. Ви можете замовити їх в інтернеті або купити в спеціальних магазинах. Наприклад, в «зв'язковим або Music Star, якщо такі є у вашому місті. Зверніть увагу, що всі ігри повинні бути ліцензійними, в іншому випадку вони просто не запустяться на вашому пристрої.
2
Вставте диск в спеціальний привід і запустіть гру з появи меню. Або скористайтеся пунктом системи «Гра». Цей варіант доступний для пристроїв з дисководом, однак він мається не на всіх Playstation Portable.
3
Якщо у вашій Playstation Portable з дисководом мається перепрошитого система, скористайтеся завантаженням файлів-образів на ваш пристрій. Вони можуть бути в форматах ISO або CSO. Розархівуйте файли встановлення і скопіюйте їх в директорію X:/ISO/карти пам'яті PSP, якщо така є на карті пам'яті. Якщо ні, створіть її вручну або просто відформатуйте карту через пристрій; в цьому випадку вони з'являться автоматично.
4
Вставте будь-який диск з грою в привід. Зайдіть в меню «Гра» і запустіть програму за допомогою натискання на файл Х. Якщо в вашому перепрошитого пристрої не мається дисковода, тоді гра запускається без урахування даного пункту.
5
Якщо у вашому пристрої немає приводу, скористайтеся завантаженням офіційних ігор для PSP зі спеціального сервера. При цьому зверніть увагу, що для їх запуску в НЕ перепрошитого версіях приставки обов'язково до використання ліцензійних копій ігор. Для цього оплатіть їх покупку на спеціальному сервері.
6
При установці ігор в форматі iso і cso обов'язково перевірте файли на наявність шкідливого коду, оскільки вони можуть пошкодити ваш пристрій. Завантажуйте тільки ті файли, під якими маються відгуки користувачів і у яких високий рейтинг завантажень серед інших версій тієї ж ігри .
Зверніть увагу
Використання неліцензійних копій ігор є економічним злочином.