Як відправити повідомлення абоненту.

У наші дні здивувати кого-небудь мобільним телефоном досить складно. У століття технологій здається, що навіть новонароджені діти знають, як користуватися електронними приладами і технікою. Тим не менш, базова інформація про правила користування телефоном все ж потрібна, і відправлення повідомлень відноситься до розряду такої інформації. Відправити повідомлення абоненту можна кількома способами.
Інструкція
1
Увійдіть в меню телефону і виберіть розділ «Повідомлення», використовуючи клавіші навігації і програмну клавішу, якій ви підтверджуєте вибір. У списку, дій виберіть пункт «Створити», підтвердіть свій вибір.
2
Виберіть, який тип повідомлення хочете відправити: SMS, MMS або e-mail. Натисніть під написом «Вибір». Перейшовши на сторінку відправки повідомлень, введіть у верхньому полі телефонний номер абонента, якому адресовано повідомлення , або виберіть ім'я одержувача з телефонної книги.
3
Для додавання абонента з телефонної книги, заданої групи або списку останніх вхідних людей натисніть під написом «Опції», із запропонованих варіантів дій виберіть команду «Додати одержувачів», підтвердіть вибір. Вкажіть, звідки слід додати номер (зі списку останніх одержувачів, контактів або групи).
4
У списку, одержувачів за допомогою клавіш навігації «вгору» і «вниз» або за допомогою вікна пошуку виберіть абонента, якому буде адресовано ваше повідомлення . Підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу «Вибір».
5
Перейдіть в наступне поле за допомогою клавіші навігації. Введіть текст повідомлення. Для вибору режиму введення використовуйте додаткові опції телефону. Для вибору великих і великих літер натисніть знак "#" або іншу клавішу, на якій розташований символ у вигляді стрілки, що вказує вгору. Для вибору мови введення увійдіть в опції телефону. Також через опції ви можете додати мультимедійні файли до свого повідомлення.
6
Натисніть клавішу підтвердження, розташовану під значком у вигляді конверта із стрілкою, або увійдіть в розділ «Опції» і виберіть команду «Відправити». Дочекайтеся звукового або візуального сигналу телефону про те, що повідомлення успішно відправлено.
7
Відкрийте список контактів (номери тих, хто телефонував вам за останній час, і тих, кому ви дзвонили самі), знайдіть ім'я або номер потрібного абонента, натисніть клавішу «Опції». Зі списку дій виберіть команду «Відправити повідомлення », підтвердіть вибір, пройдіть кроки, описані вище.
8
Якщо у вас немає під рукою телефону, відправте повідомлення з офіційного сайту оператора потрібного вам абонента. Зайдіть на сайт, виберіть розділ «Відправити повідомлення ». Заповніть всі поля: префікс, номер телефону, текст повідомлення, код підтвердження. Натисніть кнопку «Відправити», дочекайтеся звіту про відправку.