Як зробити укладку самостійно.

Укладки можуть бути найрізноманітнішими: лаконічні кучері, всілякі коси, ефект мокрого волосся, просто надання обсягу і безліч інших. Важливо те, що для цього не завжди обов'язково відвідувати салон краси, все це можна здійснити самостійно, в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоб волосся було гладенькими, після миття обполосніть їх холодною водою, це дозволить закрити лусочки волосся, завдяки чому і досягається такий ефект. Якщо у вас сухі кінчики, то при митті голови шампунь наносите тільки на корені, кінчики ж відразу обробіть бальзамом. У такому випадку біля коріння буде обсяг, а кінчики будуть менш пошкоджені.
2
Вимивши волосся, не поспішайте їх розчісувати, оскільки це їх тільки травмує і зробить ламкими. Підсушіть голову трохи рушником, а тільки потім приступайте до розчісування.
3
За допомогою бігуді різних розмірів ви можете створювати завитки різних діаметрів. Щоб укладання радувала вас якомога довше, перед тим як накрутити бігуді, обробіть їх пінкою для волосся, а після того як знімете їх, зафіксуйте завитки лаком.
4
На довгому волоссі зручно створювати локони за допомогою щипців і плойок. Однак не варто часто вдаватися до таких засобів, вони сильно сушать волосся і роблять їх ламкими.
5
Для додання обсягу волоссю вмасируйте в корені пінку для укладання волосся або збризніть їх рідиною для укладки. Після чого брашем накрутите пасма шириною близько восьми сантиметрів і підсушіть феном, провертаючи браш навколо осі.
6
Домогтися ефекту мокрого волосся можна за допомогою мусу і фена зі спеціальною насадкою - дифузора. Таке укладання не займе багато часу і підійде практично для будь-якого волосся, за винятком дуже довгих або коротких. Нанесіть мус на попередньо змочені волосся, потім сформуйте пасмо в скручений пучок і зафіксуйте за допомогою дифузора, після чого підсушіть. По завершенні укладання зафіксуйте її лаком.
7
Дуже красиво виглядає вивернутий хвіст. Для цього зробіть хвіст на будь влаштовує вас висоті, розділіть його на дві частини біля основи і в утворену середину проверніть хвіст. Гумку слід вибрати в тон волосся, щоб вона не виділялася
8
Волосся можна також зібрати у вузол з коси. Збризніть волосся засобом для укладання волосся і заплетене косу, якщо буде потрібно, скріпіть біля основи гумкою. Після косу закрутіть вузлом і зафіксуйте шпильками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4edDTyLeyNg