Як встановити плазму.

Плазмові і ЖК-телевізори стають все більш популярні. Покупців приваблюють тонкий дизайн, розширені можливості і поліпшення якості зображення.
Вам знадобиться
  • - Комплект для настінного монтажу;
  • - викрутка;
  • - помічник.
Інструкція
1
Оберіть місце для установки телевізора. Важливо, щоб поруч знаходилися електрична розетка і кабельний роз'єм. Крім того, необхідні низька вологість і відсутність прямих сонячних променів. При установці плазми також враховуйте кут огляду, щоб гості та члени сім'ї могли дивитися на екран з різних місць.
2
Встановіть телевізор. Для цього скористайтеся підставкою (знаходиться в комплекті з телевізором) або комплектом для настінного монтажу (як правило, продається окремо). Для установки підставки дотримуйтесь інструкцій виробника. Більшість з них легко прикріплюється до нижньої або задньої панелі телевізора, і ніяких інструментів не буде потрібно. Помістіть телевізор на тумбу, стіл або полицю.
3
Також можна прикріпити телевізор до стіни. Комплекти для настінного монтажу поставляються з необхідними гвинтами і кріпленням. Помістивши кріплення до стіни, відзначте олівцем місця для отворів. Просвердлите дірки в кожному зазначеному місці, використовуючи розмір свердла, рекомендований в інструкції з монтажу комплекту. Потім прикладіть кріплення до стіни і вставте болти в просвердлені отвори. За допомогою викрутки закрутіть їх.
4
Підключіть кабелі зовнішніх пристроїв до телевізора, дотримуючись колірних схем і враховуючи їх типи. Наприклад, вставте аудіо/відео кабелі до відповідних роз'єми A/V на телевізорі. Підключіть HDMI кабель в HDMI слот, а коаксіальний кабель до коаксіального порту. Потім підключіть харчування телевізора і зовнішніх пристроїв, включите в розетку.
5
Налаштуйте плазмовий телевізор. Для цього включіть його і виберіть кнопку «Меню» або «Установка». Перегляньте кожну опцію і налаштуйте відповідно до уподобань. Переконайтеся в тому, що відрегульовані такі опції, як яскравість, контрастність, колір, розмір зображення, час, дата і джерело вхідного сигналу.
6
Перевірте, щоб всі пристрої, підключені до телевізора, були правильно встановлені. Крім того, переконайтеся, що доступні всі канали кабельного ТВ, супутникової тарілки або антени.
Зверніть увагу
Плазмовий телевізор зазвичай важкий, тому знайдіть собі помощніка.Не включайте пристрою, поки кабелі не підключені і телевізор не встановлений, щоб уникнути поразки електричним струмом.