Як вибрати кімнатні рослини.

Кімнатна рослина - живе прикраса будь-якого будинку. Але таких прикрас в наш час дуже багато, незнаючому людині буває важко зорієнтуватися у всій різноманітності. Щоб вибрати кімнатна рослина, яка буде радувати довгі роки і не зажадає з боку господаря надмірних клопотів, потрібно підходити до процесу вибору обдумано.
Інструкція
1
Визначтеся, чи хочете ви доглядати і дбати про кімнатному рослині постійно, або вам потрібен невибагливий квітка (дерево), яке буде досить полити раз на тиждень і удобрити раз сезон або в рік. Дізнайтеся, які рослини відповідають вашим вимогам, уточніть час їх цвітіння.
2
Оцініть зовнішній вигляд кімнатного рослини , подумайте, чи впишеться воно в інтер'єр вашої квартири або будинку. Дізнайтеся, скільки рослині потрібно світла для росту, яка температура в приміщенні є для нього сприятливою. Подумайте, чи зможете ви знайти в своїй квартирі місце, в якому вашому вихованцеві буде комфортно.
3
Дізнатися, до яких розмірів виростає ваше рослина, чи не стане висота стель в приміщенні або відстань між полицями перепоною його нормальному росту. Заздалегідь визначте місце для нового кімнатної квітки, враховуючи його особливості. Пам'ятайте, що рослини не люблять «переїздів» і навіть переміщень в межах кімнати, адже їм щоразу доводиться пристосовуватися до нових умов.
4
Прийшовши в магазин, зверніть увагу на стан всіх продаваних рослин, а не тільки того, яке вам сподобалося. Якщо зовнішній вигляд інших кольорів залишає бажати кращого, виберіть інший магазин, інакше ви ризикуєте купити хворе рослина, яка не переживе переїзду. Не купуйте рослини , які виставлені в проходах або інших місцях, доступних для холоду і протягів. Переконайтеся, що на листках і стеблах немає комах, земля пухка і волога, без цвілі і нальоту, а між шаром землі і стінками горщика немає пустот.
5
При покупці віддавайте перевагу молодим рослини м - в них більше життєвих сил, вони легше пристосовуються до змін умов. Сприятливий час для покупки квіток - з кінця весни до середини осені, хоча покупка можлива і в іншу пору року. Придбайте разом з рослиною необхідні добрива або землю, якщо потрібна пересадка. Уточніть у консультанта особливі умови утримання обраного вами кімнатного рослини і вислухайте поради по догляду за ним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t2BRJNGR604