Як вибрати сабвуфер автомобільний.

Щоб правильно вибрати сабвуфер для автомобіля, вам необхідно подумати про тип музики, яку ви хочете слухати. Зараз на ринку є багато подібних пристроїв. Вони йдуть з різними типами функцій і під певні цілі. Варто розглянути алгоритм вибору сабвуфер а.
Інструкція
1
Визначте розміри сабвуфер а в залежності від того, наскільки сильний бас вам потрібен. Він відтворює низькі частоти в музиці. Тобто чим більше розмір сабвуфер а, тим більше вражаючими є його можливості відтворення. Пам'ятайте, що внутрішній простір автомобіля набагато менше, ніж навіть будь-які кімнати в квартирі. Від двадцятисантиметровий сабвуфер а в спальні будуть лише тремтіти стіни, але в автомобілі він може винести навіть скла.
2
Оберіть менший за розміром сабвуфер , якщо ви хочете помірно насичений бас. Невеликі пристрої в 15-17 см стануть цілком придатними. Більші екземпляри в 25-30 см зможуть розбудити навіть мертвого! Вибирайте між трубковим корпусом і закритим типом. Перевага першого полягає в тому, що він мають вбудовані підсилювачі. Вони легко пересуваються, якщо ви хочете змінити положення сабвуфер а. Bazooka Mobile Audio є провідним виробником сабвуфер ов даного виду.
3
Придбайте сабвуфер в закритому корпусі, якщо вас не влаштовує альтернативний варіант. В цьому випадку ви зможете додавати власні підсилювачі. Зробіть вибір на користь сабвуфер а, який зроблений з міцного, але недорогого полімеру, наприклад, поліпропілену. Найдорожчі екземпляри виробляються найчастіше з паперового матеріалу, який цілком практичний, але не дуже довговічний.
4
Майте на увазі, що ви зможете поліпшити якість звуку. Для цього зробіть відводки компонентів сабвуфер а. Це дасть більше місця для установки пристрою. Об'єм багажника є ключовим фактором при виборі даного продукту.
5
Розрахуйте, скільки буде потрібно матеріальних засобів для покупки сабвуфер а. Недорогі екземпляри продаються за 3000-4000 рублів, але одиниці більш високого класу можуть коштувати 20000 рублів або навіть більше.
Зверніть увагу
Перш ніж вибирати автомобільний сабвуфер (саб) переконайтеся в тому, що у Вас вже є правильні компоненти Вашої майбутньої системи (справжньої). Не варто брати дуже дорогий і потужний автомобільний сабвуфер, якщо у Вас не особливо якісні колонки і усилка (саб може їх просто забити). Всі автомобільні сабвуфери деляться на корпусні та окремі динаміки.
Корисна порада
Сабвуфер, він же саб - це найважливіша і визначальна частина автомобільної звукової системи. На деякі екземпляри авто з найпотужнішими аудіо-характеристиками по суті і встановлений один саб, а все інше чистої води формальність. Це не так важко, особливо якщо Ви обираєте корпусних автомобільний сабвуфер. Звуку від нього повинен бути щільний і як можна більш чіткий. Гулу повинно бути якомога менше. Після цього беріть, який більше сподобався.
Якщо ви задумалися про встановлення акустичної системи в ваш автомобіль, то вам ніяк не обійтися без « саба ». Сабвуфер відтворює низькі частоти, тим самим створює якісний звук. Але до вибору цього обладнання теж потрібно підійти з розумом.
Інструкція
1
Не варто безоглядно довіряти думкам авторитетних журналів, які тестують різні відомі марки автомобільних сабвуферів, так як ціни на ці «Саби» дуже завищені. Сабвуфери діляться на кілька класів: корпусні «Саби» і сабвуферні колонки. А корпусні діляться на сабвуфери закритого, фазоинверторного і смугового типів, а також сабвуфери з пасивним радіатором.
2
«Саби» закритого типу - найпоширеніший варіант, який вибирають автовласники. Оптимальна форма - це усічена піраміда зі стороною, нахиленої під кутом в 23 градуси. Робиться такий кут для того, щоб «саб» впритул підходив під задню стінку багажника.
3
Сабвуфер фазоінверторний являє собою «саб» з вбудованою трубою для налаштування низькочастотних хвиль. Також добре поширений він серед автолюбителів.
4
Сабвуфери смугового типу відрізняються тим, що басовий динамік прибраний всередину корпусу, а відтворення звуку йде через фазоинвертор.
5
«Саби» з пасивним радіатором відрізняються наявністю другого додаткового динаміка, який необхідний для пониження резонансної частоти. Даний тип використовується в дорогих автомобілях і потребує ретельної налаштуванні професіонала.
6
Вартість сабвуфера для вашого автомобіля потрібно визначати по простому правилу: не більше 20 відсотків від вартості автомобіля.
7
Існують автомобільні «Саби» з вбудованим підсилювачем. Вони називаються активними. Вартість активного і пасивного сабвуферів приблизно однакова, але якість першого значно гірше.
8
Коли ви придбали сабвуфер, виберіть підсилювач. Проводьте установку даної акустичної системи в спеціалізованих сервісах, щоб отримати справжню насолоду від звуку, який буде відтворюватися.
9
сабвуферного колонки мають більш низьку ціну через відсутність корпусу. Вони встановлюються в дерев'яну полицю автомобіля. Але якість звуку нижче, ніж у корпусного аналога.