Як вибрати екран для проектора.

При виборі відповідного проектора екран для нього є такою ж важливою деталлю. Неякісний продукт може зіпсувати все враження від презентації. Отже, які ж кроки потрібно зробити для покупки пристрою належної якості?
Інструкція
1
Вибрати найбільш відповідний розмір екран а. Оцініть простір кімнати. Підрахуйте, скільки чоловік будуть дивитися презентацію. Як правило, висота екран а повинна становити одну шосту відстані від екран а до самого далекого ряду.
2
Простежте за тим, щоб нижня частина проекційного екран а була на рівні 120 см від підлоги. Або зробіть це таким чином, щоб його середина була трохи вище рівня очей глядачів.
3
Виберіть правильне співвідношення сторін для екран а проектора . Два найбільш поширених розміру: 460: 270 і 120: 90. Якщо ви плануєте дивитися фільми на проекторі, віддайте перевагу більш широкому формату. Однак, якщо вам потрібно використовувати проектор для звичайної презентації та слайд-шоу, то екран формату 120: 90 буде самим прийнятним.
4
Визначте тип матеріалу, з якого повинен бути зроблений екран. На це впливатиме проектор, який ви використовуєте, а також характеристики приміщення, де буде встановлено все обладнання. Матовий екран - найкращий варіант, якщо ви маєте значний контроль над умовами освітлення в кімнаті. Він забезпечує приємну м'яку картинку, від якої не втомляться очі протягом тривалого перегляду.
5
Подумайте і про інші варіанти. Якщо ви використовуєте проектор з більш низькою світловіддачею, виберете високий матовий екран. Даний вид має «коефіцієнт посилення», що робить його більш прийнятним для роботи в погано освітлених приміщеннях.
6
Вирішіть, як ви розмістите екран. На стіні і стелі він працюватимуть надійніше. Але це тільки в тому випадку, якщо він буде перебувати в одному місці, наприклад, для домашнього перегляду фільмів. Якщо вам потрібно часто переміщати проектор, переносний екран буде відмінним вибором. Він, як правило, встановлюється на штативі і управляється вручну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NcwQEPYKSZE
Зверніть увагу
На стіні, на простирадлі, аркуші ватману або на інших підсобних поверхнях неможливо скористатися всіма перевагами купленого апарату, оскільки зображення навіть найяскравішого проектора на таких поверхнях буде тьмяним і нерівним. Тому навіть не роздумуйте над проблемою «купити чи не купити», подумайте над тим, який саме проекційний екран Вам вибрати.
Корисна порада
Отже, ви зважилися придбати проектор. З його допомогою набагато легше і ефектніше донести інформацію до аудиторії, ну а про те, яке задоволення можна отримати від перегляду кінофільмів на великому екрані - і говорити нічого. Як вибрати екран для проектора? Для початку варто визначитися з тим, якого типу екран для проектора Вам необхідний. Тип екрану. Для стаціонарної установки використовують проекційні екрани настінного або стельового кріплення.