Як поміняти маслосьемние ковпачки. Як міняти маслознімні ковпачки на клапанах.

Якщо при перегазовке вихлоп двигуна має блакитний дим і витрата масла помітно збільшився, то прийшла пора замінити маслознімні ковпачки на клапанах. Зазвичай це слід робити після 40 000 км пробігу, але враховуючи якість моторного масла, можна і раніше. Зробити це можна не знімаючи головку блоку циліндрів з двигуна, тобто прямо на автомобілі. Для цього знадобитися мінімальна кількість інструментів.
Вам знадобиться
  • - пристосування для зняття рассухаривания клапанів;
  • - дерев'яний брусок;
  • - ріжковий ключ або торцева головка на 13, на 17;
  • - ріжковий ключ на 41 або ключ храповика;
  • - торцева головка на 12;
  • - викрутка;
  • - плоскогубці
Інструкція
1
Зніміть клапанну кришку головки циліндрів. Обертаючи заводний ручкою або ріжковим ключем на 41, встановіть поршень першого циліндра у верхню мертву точку. При цьому мітки на шківах коленвала і кришці распредвала (довга), мітка на зірочці або, якщо немає ланцюгового приводу, на шківі распредвала, мітка на корпусі його підшипників повинні збігатися.
2
Звільніть важелі (коромисла). Для цього Обкрутити злегка контргайки регулювальних болтів і загорніть болти до упору. Відігніть шиномонтажной лопаткою в двигунах з ланцюговим приводом черевик натяжителя, потім зафіксуйте плунжер в цьому положенні колпачковой гайкою.
3
Зігніть після цього стопорну шайбу болта, який зміцнює зірочку до распредвали; застопоріть її. Для цього вставте в отвір між нею і ГБЦ дерев'яний брусок. Торцевої головкою або накидним ключем на 17 відкрутите її болт кріплення. Закріпіть ланцюг до зірочці дротом, щоб не зіскочила. Зніміть зірочку з распредвала.
4
Зніміть пружину натяжної ролика в двигунах з ремінним приводом (типу 2105). Ослабьте болти кріплення кронштейна і відведи в ліво. Зніміть ремінь зі шківа розподільного вала. Відкрутіть ключем на 13 корпус підшипників распредвала, зніміть його разом з валом з шпильок.
5
Замініть маслоотражательние ковпачки . Для цього візьміть пристосування для стиснення пружин клапанів. Стисніть пружини і витягніть сухарі клапанів. Працюйте уважно, так як вони можуть відскочити в сторону і загубитися.
6
Опустіть кожен клапан до упору в днище поршня, зніміть тарілки, пружини, сідло і пружину з ковпачка, видаліть Маслос'емниє ковпачок плоскогубцями або викруткою. Візьміть новий ковпачок і одягніть на клапан. Він повинен вдягатися із зусиллям, а якщо цього не відбувається, то використовувати його не можна.
7
Зніміть з маслоотражательного ковпачка перед установкою пружину і змастіть його моторним маслом. Замінювати його можна звичайною торцевої головкою на 12 або спеціальної оправкой. Напресовують його рівно і до упору, уникайте перекосів. Надіньте його пружину. Встановіть пружини, сідло, сухарі, використовуючи пристосування для стиснення пружини. Відрегулюйте зазор клапанів 1-го і 4-го (там де міняли) циліндрів.
8
Одягніть зірочку разом з ланцюгом на распредвал або приводний ремінь на його шків. Поверніть його на 180 градусів. Проведіть тугіше операцію по заміні маслоз'ємних ковпачків для 2-го і 3-го циліндра. Потім відрегулюйте зазор клапанів.
Зверніть увагу
Як поміняти маслознімні ковпачки. Розглянемо заміну маслоз'ємних ковпачків на прикладі нашого улюбленого народом конструктора, без якого було б нудно жити. Двигуни ВАЗ, встановлювані на моделі із заднім і повним приводом, мають одне вельми слабке місце це маслознімні ковпачки, при зносі яких витрата масла і димність вихлопу підвищуються на порядок.
Корисна порада
Як поміняти маслознімні ковпачки. Як тільки автомобіль почав витрачати підвищену кількість масла, а з вихлопної труби почав з'являтися характерний дим, то найімовірніше виникли проблеми з маслос'емниє ковпачками. При певному досвіді і певному наборі інструментів, і пристосувань, можна замінити маслознімні ковпачки самостійно. Давайте з'ясуємо, як поміняти маслознімні ковпачки своїми руками.