Як розмістити оголошення про продаж авто.

Пам'ятайте крилату фразу з відомого фільму? "Кожен, у кого немає машини, мріє її купити, і кожен, у кого є машина, мріє її продати ..." Якщо вам необхідно продати автомобіль , можна скористатися різними способами оповіщення потенційних покупців про свій намір .
Інструкція
1
Можна розмістити оголошення про продажу автомобіля в одну з газет свого регіону. Бланк оголошення зазвичай надається в редакції газети. В оголошенні вкажіть марку автомобіля, рік випуску, пробіг, технічний стан машини (чи вимагає ремонту), колір кузова автомобіля. Бажано також повідомити про додаткові пристрої, якими оснащений ваш автомобіль , наприклад, таких як: кондиціонер, магнітола, GPS-навігатор і т.п.Не забудьте вказати вартість машини і номер свого телефону, за яким можна зв'язатися з вами. Вкажіть зручний для дзвінків час доби.
2
Ще одним варіантом знайти бажаючих купити ваш автомобіль може бути подача рекламного оголошення через інтернет. В інтернеті існує чимало сайтів, які без реєстрації візьмуть ваше оголошення. Такі оголошення транслюються в категорії «авто-мото», принцип написання оголошення такою ж, як і для газети.Подайте оголошення про продажу автомобіля в інтернет. Якщо оголошення буде платним, можливість того, що його перегляне більша частина аудиторії, зростає.
3
Ще один можливий варіант: дайте оголошення про продажу автомобіля на місцеву радіостанцію. Звичайно, така послуга буде не безкоштовною, але є можливість того, що вас почують багато радіослухачів, які мріють купити автомобіль .
4
Самим економічним способом пропозиції свого автомобіля служить самостійне виготовлення оголошень на листках паперу з подальшим їх розклеюванням на дошках оголошень і стовпах. Але якщо ще на спеціальних дошках оголошення клеїти дозволяється, то за псування стовпів і стін будинків вас можуть навіть оштрафувати.
5
Ще одним цікавим способом реклами свого автомобіля служить приміщення таблички «Продається» з номером телефону власника авто на задньому склі машини. Але мінусом тут є те, що бажаючі купити автомобіль , можуть просто не встигнути записати номер телефону або забути його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZYGwUikemng