Як зібрати барабанну установку.

Не тільки гра на барабанній установці вимагає певних навичок і вмінь. Не менш важливим є правильний вибір всіх її складових. Щоб зібрати підходящу установку , необхідно скористатися кількома критеріями відбору.
Інструкція
1
Визначтеся, з якою метою ви будете використовувати барабанну установку . Існують різні її конфігурації, і кожна з них краще підходить для певної мети. Для навчання або гри з друзями - четирехчастная (робочий барабан, бас-барабан, високий тому, підлоговий том), для гри сучасних музичних напрямків - п'яти- і шестичастинним конфігурації.
2
Виберіть матеріал, який ви хочете бачити в якості основного для барабанів. Кожна з порід дерева надає звуку свій характерний окрас і особливого звучання. Також важливу роль відіграє і кількість шарів, наявних в корпусі барабана. Чим менше шарів, тим звук яскравіший і низькочастотний. Чим шарів більше, тим звук «товщі».
3
Залежно від обраній установки в комплект можуть входити чи не входити ті чи інші аксесуари. Зазвичай в стандартному комплекті маються стійки під робочий барабан, стійки під тарілки, стійка під хай-хет і педаль для бас-барабана. Як правило, стілець для барабанщика в комплект не входить, тому його рекомендується докупити окремо. Він відрізняється продуманістю, тому грати на ньому набагато зручніше, ніж на неспеціалізованому стільці.
4
В комплект багатьох установок тарілки не входять. Це добре тим, що можна самостійно підібрати найбільш підходящі, так як для різних цілей використовуються різні набори тарілок. Крім того, вони діляться на два типи - литі і листові. Перші відрізняються більш повним звуком, однак другі коштують дешевше. Вибирайте ті чи інші тарілки, виходячи із стилю музики, який ви плануєте грати.
5
Виберіть підходящий робочий барабан для установки. Зазвичай він виготовляється з металу або дерева. У металевих робочих звук відрізняється різкістю і яскравістю. Водночас дерев'яні мають м'якість і теплоту в своєму звуці. Залежно від того, який звук для вас переважніше, вибирайте той чи інший робочий барабан.
6
Один з найважливіших критеріїв - бюджет. Існують різні типи барабанних установок, що класифікуються за їх вартістю, починаючи від найдешевших, призначених для навчання, і закінчуючи елітними. Але маючи навіть не фантастичний бюджет, можна зібрати хорошу барабанну установку , якщо ретельно підходити до вибору кожного елемента.