Як задати область друку.

При роботі з електронними таблицями, створеними в додатку Microsoft Office Excel, не завжди буває необхідно виводити на друк таблицю повністю, іноді достатньо кількох рядків з неї чи навіть певної групи осередків. В Microsoft Excel така можливість реалізована і користуватися нею дуже легко.
Інструкція
1
Запустіть табличний редактор і завантажте в нього призначений для часткової роздруківки документ. Потім знайдіть в таблиці потрібну область і виділіть її.
2
Відкрийте діалог відправки документа на друк. Зробити це можна через меню програми, що відкривається клацанням по круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна. Розкрийте в ньому розділ «Друк» і виберіть пункт «Друк», після чого потрібний діалог і відкриється. Все це можна виконати і без участі миші - натисніть ліву клавішу alt, потім клавішу з літерою «Ф», а потім клавішу «Ч». А можна взагалі обійтися без меню - просто натиснути поєднання «гарячих клавіш» ctrl + p.
3
Поставте відмітку в полі «Виділений діапазон», вміщену в секцію з заголовком «Вивести на друк». Щоб переконатися, що надрукована буде саме та область , яку ви вказали, а також побачити як вона буде виглядати на друкованому аркуші, тут же можна натиснути кнопку «Перегляд».
4
Клацніть по кнопці «OK», щоб відправити сторінку з виділеної область ю в чергу друку зазначеного в цьому діалозі принтера.
5
Якщо після роботи з таблицями друкувати цю ж групу осередків буде потрібно ще раз, то можна зберегти область виділення, щоб спростити цю операцію. Крім того, задана область друку буде збережена разом з книгою Excel і готова до повторного використання при наступному її відкритті. Щоб задати область , після того як ви виділите потрібну групу осередків, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». В групі команд «Параметри сторінки» розкрийте список, що випадає «Область друку" і виберіть пункт «Поставити». Після цього при виклику діалогу відправки на друк в таблиці нічого не треба буде виділяти, а в діалозі нічого не треба буде змінювати - друкуватися буде тільки задана вами область . Щоб скасувати такий порядок друку розкрийте той же список, що випадає на кнопці «Область друку" і виберіть пункт «Прибрати».
Якщо ви володієте будь якою організацією або ви системний адміністратор цієї організації, то для вас має велике значення автоматизація процесу роботи протягом усього дня. Приміром, за 8 годин роботи вам приносять більше 50 робіт, які були зроблені в Word'e. Як ви зможете вказати конкретній людині, що в його роботі допущена помилка, якщо підписи в цих роботах немає? Іншими словами, чи можливо вивести на друк автора роботи? Виявляється, це нескладна операція.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Word, макроси.
Інструкція
1
Для того щоб виводити автора документа на сторінку його роботи, необхідно, щоб кожен користувач цієї мережі комп'ютерів заповнив інформацію про себе. Якщо ці дані ще не заповнені, то зробити це можна ось так: натисніть меню «Сервис» - пункт «Параметри» - вкладка «Користувач». Також необхідно, щоб дані користувача виводилися в самому документі. Як правило, їх додають в нижні колонтитули документа.
2
Створіть новий документ в Microsoft Word.Нажміте меню «Сервис» - «Макрос» - виберіть «Почати запис».
3
У діалоговому вікні назвіть макрос (візьмемо, наприклад, authorname). З'явиться зображення молотка, натисніть не його. У вікні, перейдіть на вкладку Команди. З правої частини сторінки перетягніть на панель задач ваш макрос (Normal.NewMacros.authoname). Якщо все йде правильно, то ви побачите панель запуску вашого макросу.
4
Натисніть меню Вид - виберіть Колонтітули.Перейдіте в потрібний вам колонтитул (в нашому випадку нижній). Натисніть на кнопку з текстом - «Виберіть автотекст» - «Автор, стр. №, дата».
5
У підсумку ви отримаєте рядок з ім'ям користувача комп'ютера (автором документа), номером сторінки і поточної датой.Нажміте на панелі редагування колонтитулів «Зупинити запис» .Пользователю, який буде роздруковувати документ, необхідно перед збереженням і виведенням на друк документа , натиснути на макрос.