Як зробити дитячу кімнату.

Оформлення дитячої кімнати і дизайн меблів - дуже цікаве заняття. Продумана організація дитячої кімнати - це запорука здорового розвитку дитини. Щоб продумати, як облаштувати дитячу, необхідно вивчити основні дизайнерські рішення, застосовувані до дитячих кімнатах, і врахувати бажання самої дитини.
Вам знадобиться
  • Вивчення основних дизайнерських напрямків дитячих кімнат, меблі, приладдя для оформлення стін, стелі, підлоги.
Інструкція
1
Підбираючи дизайн інтер'єру до дитячої, необхідно враховувати характер малюка, захоплення, інтереси та ігри, якими захоплюється дитина. У разі, якщо малюк воліє активні ігри, то необхідно в дизайні передбачити побільше простору. Зробити це можна, наприклад, встановивши в дитячій двоярусну ліжко.
2
Перед тим, як почати оформлювати дитячу, потрібно уважно вивчити кольорові гами. Колірні рішення, які будуть прикрашати кімнату дитини, не повинні дратувати і діяти на дитину збудливо. Кольори повинні бути не особливо яскравими, але обов'язково наявність при цьому барвистих картинок і аксесуарів. При обробки стін, переважніше застосовувати шпалери. Вони мають високу вологостійкість і добре пропускають повітря.
3
Маленькі дітки дуже люблять бігати і грати, тому потрібно передбачити при облаштуванні дитячої наявність великої ігрового простору і різних ящиків під іграшки. З меблів, встановлених в дитячій, дуже зручні дивани і крісло-ліжка. Меблі бажано купувати з натурального дерева, щоб уникнути проблем зі здоров'ям у малюка. Найпоширеніші дерева, застосовувані при виготовленні меблів - це клен, береза і вільха. При виборі меблів, обов'язково потрібно звертати увагу на сертифікат якості і відсутність специфічних запахів. Дуже зручна буде для дитячої кімнати - меблі, що трансформуються на коліщатках, завдяки якій малюк зможе сам облаштовувати свій затишок.
4
Створюючи дизайн дитячої кімнати, батьки повинні обов'язково враховувати побажання дитини. Адже спільно з малюком, можна створити дуже цікавий варіант дизайну дитячої, який буде для нього казковим і затишним світом.
Зверніть увагу
Для уникнення алергічних реакцій у дитини, найкраще купувати в дитячу меблі з натурального дерева та якісних матеріалів.
Маленьке простір - відмінний привід для дизайнерських експериментів, адже за допомогою нескладних секретів навіть саму мініатюрну кімнату можна зробити затишною і функціональною.
Інструкція
1
Маленьке простір можна візуально збільшити за допомогою кольору. Тому при виборі фарби або шпалер для стін слід віддати перевагу світлим тонам. Якщо ви хочете обклеїти кімнату шпалерами з орнаментом, то дизайнери радять купувати шпалери з дрібним малюнком - він значно збільшує простір.
2
На вікна рекомендується повісити легкі світлі штори і газову тюль. Слід уникати темних тонів і щільних тканин - вони відчутно обтяжують простір.
3
У маленькій кімнаті важливо максимально використовувати навколишній простір. Для цього чудово підходять антресолі, ніші і архітектурні виступи.
4
Важлива складова маленької кімнати - це меблі. Особливу увагу слід приділити її компактності. Сьогодні у продажу можна знайти дивани-книжки, столи-тумби, які мають компактні розміри, але мають безліч функцій. Також в маленьку кімнату відмінно підійдуть кутові шафи, а також навісні полки, які економлять простір, при цьому вміщуючи в себе безліч речей. При виборі меблів слід віддавати перевагу світлим тонам. Також для відчуття легкості простору можна використовувати меблі з ударостійкого скла або прозорого пластика.
5
Збільшення простору можна також домогтися за рахунок використання дзеркал. Приміром, дзеркальні двері шафи зорово збільшують простір кімнати практично в два рази.
6
Функціонально використовувати маленький простір допоможе і ділення кімнати на зони. Для цього дизайнери радять використовувати різноманітні комбінації кольорів, а також поділ простору на частини за допомогою ширм і фіранок. При діленні на зони важливо використовувати і різні джерела світла, які створять ілюзію різноплановості і глибини.
Корисна порада
Золоте правило: кожній речі своє місце. У маленькій кімнаті слід уникати безладу, так як він буде більш помітний, ніж в кімнатах більшого розміру.