Як запустити повний привід.

Багато власників авто навіть не здогадуються, який саме привід застосовується в автомобілі. Насправді, повний привід не завжди означає те, що машина використовує його в будь-якому режимі руху. Повний привід , ключ до якого має бути у вас завжди при собі, має деякі обмеження у використанні і особливості включення. Тому важливо знати, як правильно запустити повний провід і користуватися ним.
Інструкція
1
Повний привід запускається за допомогою раздатки, що з'єднує передній міст і коробку, і хабів (колісних муфт), які з'єднують передні колеса і піввісь. Щоб включити повний привід , потягніть на себе важіль роздавальної коробки, тим самим переведіть його в положення 4Н, не вичавлюючи в цей час зчеплення. Якщо ви включаєте повний привід УАЗ, скажімо, на ранніх моделях, то не рекомендується це робити на швидкості вище 80 км/ч. На сучасних моделях автомобілів можна допускати швидкість вище.
2
Однак для того, щоб продовжити термін служби трансмісії, проробляйте цю операцію на невисокій швидкості в будь-якої моделі машини. Якщо автомобіль оснащений автоматичними хабами, описаних дій буде достатньо. Якщо ж хаби у вас ручні, зупиніться перед переходом до повного привід у, вийдіть з машини і поверніть вручну муфти на LOCK на двох передніх колесах.
3
Щоб включити знижену передачу в раздатке, зупиніться, вичавіть зчеплення, утопите важіль роздавальної коробки і потягніть його до упору на себе до положення 4L.
4
Багато автомобілів оснащені системами повного привід а з підключенням переднього моста. В такому випадку в роздавальної коробці передач відсутній диференціал, а, отже, і необхідність його блокувати. Такі системи мають свої переваги і недоліки, проте завжди пам'ятайте, що при включеному повному привід е не рекомендується їхати дорогою з хорошим рівнем зчеплення з поверхнею.
5
У зв'язку з цією ж причиною слід встановити однакові колеса в автомобілі. Щоб підвищити прохідність, поставте в задній міст диференціал підвищеного тертя з автоблокуванням (LSD) або диференціал з механічним блокуванням по необхідності. В останньому випадку заблокуйте на швидкості нижче 5 км/ч, для чого поставте обмежувач. Після подолання бездоріжжя не забудьте вимкнути блокування. LSD включається і відключається самостійно, але пам'ятайте, що для його функціонування необхідно спеціальне масло в задньому мосту.