Як зробити прості батарейки.

Дуже часто виникають ситуації, коли терміново необхідно електрику, оскільки в телефоні, камері, ліхтарику або будь-якому іншому пристрої села батарейка. А проблема якраз у тому, що заміна батарейок в даних умовах просто неможлива, і доводиться проявляти фантазію і вправність.
Вам знадобиться
  • Фольга, 3 склянки, 4 дроту в обмотці, вода, сіль, ізолента або скотч, посудина великого обсягу, мідна або цинкова пластина, земля і соляний розчин, яблучний оцет, 10 шматочків фільтрованого паперу, 10 шматочків з алюмінієвої фольги.
Інструкція
1
Насправді, є безліч способів того, як зробити найпростішу батарейку своїми руками з різних підручних засобів, залежно від того, де ви знаходитесь. Змайструвати батарейку можна, використовуючи такі предмети: фольгу, 3 склянки, 4 дроту в обмотці, воду, сіль, ізоляційну стрічку або скотч. Візьміть мідні дроти і на кожному по черзі оголити кінці.
2
Далі фольгою обмотайте на трьох з них по одному кінця. За допомогою скотча приєднаєте кожен дріт до окремого склянці. Якщо все готово, залийте в склянки підсолену воду і підключіть два кінця саморобної батарейки , наприклад, до будильника. Дивно, але він запрацює.
3
Якщо необхідність в батарейках з'явилася у вас в поході або просто в подорожі, скористайтеся наступним, схожим на попередній, методом. Візьміть який-небудь посудину великого обсягу (підійде навіть діряве відро або простий поліетиленовий пакет), мідну або цинкову пластину (якщо немає - скористайтеся дротом), землю і соляний розчин.
4
Далі все просто. Засипте в судини землю, вставте туди електроди, полийте, і ви побачите, як на кінцях електродів виникне невелика напруга. Його цілком вистачить для підзарядки телефону або ліхтарика.
5
Ще один варіант - батарейка з монети. Для цього в склянці змішайте трохи солі з яблучним оцтом. Потім наріжте десять шматочків фільтрованої (або інший) паперу розміром з монетку. Також нарвіть десять шматочків з алюмінієвої фольги приблизного такого ж розміру. У приготовленої раніше суміші з солі та оцту вимочіть шматочки паперу.
6
Тепер приступайте до створення батарейки . Для цього покладіть спочатку шматочок фольги, поверх нього - шматочок паперу, зверху - монетку. Повторюйте ці дії, поки не викладіть всю паперу і фольгу з монетками в одну стопку. Залиште батарейку на 10-15 хвилин, щоб вона зарядилася.
7
Тепер за допомогою дроту негативний контакт підключіть до нижнього шару батарейки (це буде фольга), а позитивний - до верхньої монеті. Якщо ви все зробили правильно, батарейка буде працювати.