Як зробити фото для портфоліо.

Кар'єра моделі починається з моменту, коли у неї з'являється професійне портфоліо . Основна функція портфоліо - презентувати професійні навички моделі, продемонструвати кращі знімки і серії створені професійними фотографами. Вдало складений Book ( портфоліо ) - запорука успішного розвитку кар'єри будь-якої моделі.
Інструкція
1
Зверніться за допомогою до професійного візажиста і стиліста. Зазвичай при будь фотостудії працюю свої візажисти. Ви можете скористатися їх послугами або залучити до створення вашого образу знайомого професіонала. Головне, не відмовлятися від допомоги. Ви можете мати хорошу фантазію і придумати образ, в якому хочете постати на фотографії самостійно, але тільки професіонал зможе втілити його якісно. Послуги професійного візажиста і стиліста можуть коштувати від 1000 рублів за розробку образу.
2
Зробіть якнайбільше фотографій з різних ракурсів і різної крупності. В портфоліо повинні бути присутніми як великі, так і середні плани (в повний зріст). Обговоріть цей момент з фотографом заздалегідь. Як правило, професійні фотографи самі знають, які саме фото потрібні для повноцінного портфоліо моделі.
3
Проявіть свої акторські дані. Намагайтеся уникати прямого наслідування відомим вам моделям. Проявіть свою індивідуальність, найкраще залишатися собою і зробити акцент на кращі сторони вашої зовнішності і темпераменту. Не варто створювати образ фатальної спокусниці, якщо ваш типаж нагадує скоріше жінку-дитину. Навпаки, підкресліть цю свою особливість.
4
Зробіть декілька фотографій на натурі. Домовтеся з фотографом про зйомку в лісі, на пляжі, в квітучому саду і т.п. Студійні фотографії, незважаючи на якісне освітлення, можуть виглядати штучно. В той час, як знімки при природному освітленні на природі можуть прикрасити й урізноманітнити ваше портфоліо .
5
Створюйте образи сміливо. Включіть до свого портфоліо знімки в вечірній сукні, нижній білизні або купальнику, верхньому одязі, в наряді для вечірки, створіть романтичний образ. Будьте різною. Портфоліо також має містити кілька чорно-білих знімків і знімків з різними емоційними станами (усмішка, смуток, здивування, гнів ...) Не соромтеся проявити свій характер та акторські здібності.
6
Пам'ятайте, що в хорошому портфоліо має бути не менше 10 фотографій, де ви з'являєтеся в різних образах. Краще всього, якщо знімки будуть виконані різними фотографами, в різних жанрах. Різноманітність і виразність - ключові характеристики для портфоліо успішної моделі.
7
Пам'ятайте, що хороше портфоліо - це не дорогий фотограф, чи не стильні речі від відомих брендів, а ваше вміння бути розкутою, вміння подати себе, бути унікальною, а, значить, затребуваною.
Зверніть увагу
Ваша задача - бути ні на кого не схожою. Не наслідуйте нікому.
Корисна порада
Навчайтеся робити макіяж і зачіску самостійно, це буде вашим плюсом в будь-якому агентстві. Пам'ятайте, що спочатку ви працюєте над портфоліо, потім воно працює на вас.