Як зняти серцебиття. швидке серцебиття і високий тиск.

Щороку серце людини вчиняє 36 мільйонів скорочень. Але коли воно раптом починає дуже швидко битися, стає страшно і неприємно. Серцебиття можна зняти декількома способами, але краще навчитися запобігати появі тахікардії. Якщо займатися фізичними вправами, відмовитися від шкідливих продуктів і вести здоровий спосіб життя, серцебиття буде турбувати набагато рідше.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що у вас почастішало серцебиття, сядьте зручно на стілець і поставте ступні на підлогу. Вдихайте повільно і глибоко, дозволяючи животу рухатися. Зосередьтеся на такому диханні, і через кілька хвилин серце стане битися повільніше.
2
Якщо дихання не допомагає, вдихніть, затисніть пальцями ніс і закрийте рот і спробуйте зробити видих. Це не вийде, але в результаті ваших зусиль на короткий час підвищиться артеріальний тиск, дозволивши серцю відновити нормальний ритм. Цей прийом називається методом Вальсальви по імені його винахідника італійського анатома Антоніо Вальсальви, який жив в 17 столітті. Прокашлятися. Кашель теж піднімає тиск в грудній клітці, допомагаючи серцю прийти в норму.
3
Випийте холодну воду. Про те, як діє цей практично безвідмовний прийом, ще до кінця не ясно. Деякі вважають, що вода, проходячи по стравоходу, тисне на серце, змушуючи його працювати в нормальному ритмі. Можна плеснути крижаною водою в обличчя - фізіологічний шок теж допомагає прийти в норму.
4
Головне джерело підвищеного серцебиття, як правило, стрес. Починаючи битися частіше, серце попереджає про те, що стрес досяг небезпечного рівня. Позбутися від стресу і привести в норму серце допоможе медитація, розслаблення тіла і душі. Зняти стрес можна ароматерапією за допомогою лавандового масла.
5
Хорошим засобом проти серцебиття вважається пустирник. Відомими ліками при тахікардії є валідол, анаприлин і корвалол.
6
Для попередження сильних серцебиття підвищіть кількість риби в раціоні. У рибі містяться омега-3 жирні кислоти (особливо в скумбрії і лососеві), які добре впливають на серце. Не їжте багато їжі за раз: коли шлунок перетравлює багато їжі, травна система забезпечується великою кількістю крові, а постачання кров'ю серця слабшає. Не пийте багато кави, чаю та алкоголю. Кілька разів на тиждень займайтеся аеробними вправами - бігайте, грайте в теніс, робіть розминку.
7
У багатьох людей сильні серцебиття спостерігаються через низький рівня магнію. Приймайте вітаміни з магнієм або інші препарати, які може призначити лікар. Якщо ви приймаєте будь-які ліки, перевірте протипоказання, побічні явища, рекомендації по застосуванню. Можливо, ваші ліки впливає на серцевий ритм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WPZTE9CnmKY