Як збирати бджолиний отрута.

Бджолина отрута підвищує кількість гемоглобіну в крові, розширює капіляри, зменшує згортання і в'язкість крові, позитивно впливає на обмін речовин і допомагає знизити артеріальний тиск. При одиничному укусі бджоли виділяється приблизно 0,2-0,3 мг отрути, однак зібрати отруту у великих кількостях не завжди просто.
Інструкція
1
Налийте в широкий посудину до самих країв персикове масло і закрийте посудину плівкою тваринного походження (частина сечового міхура вівці або теляти), причому плівка повинна стосуватися масла.
2
Візьміть очним пінцетом (пінцет дуже маленького розміру) бджолу, злегка стисніть її і посадіть на плівку. Після всіх маніпуляцій бджола повинна пронизати плівку жалом, яке залишиться на плівці.
3
З жала отруту витече в масло і осяде на дні посудини. Поступово весь отрута збереться в краплі, які тільки залишиться зібрати з дна.
4
Для другого способу отримання отрути у великих кількостях знадобиться великий дерев'яний ящик. Струсіть в нього приблизно 50 г бджіл і розподіліть їх рівномірно по дну ящика за допомогою рухомої дощечки.
5
Дно ящика має бути знімним з вбудованим ядопріемніков. Верхній шар дна покрийте тваринної плівкою (наприклад, частина сечового міхура свині), під якою покладіть 2-3 шари фільтрувального паперу, а в самому низу покладіть лист поліетилену або целофану.
6
Під ядопріемніков натягніть дріт, по ній пустите струм від індукційної котушки, яка підключена до акумулятора напругою 6-8 В. Ток впливає на бджіл, вони жалять плівку, а отрута залишається на фільтрувальної папері.
7
Тепер зніміть дно ящика, бджіл без жал видаліть і повторіть всю операцію ще кілька разів. У підсумку на фільтрувальної папері залишиться досить велика кількість отрути.
8
Бджолина отрута можна зібрати за допомогою предметного скла - дуже тонкої скляної пластинки. Візьміть пінцетом бджолу, злегка стисніть і прикладіть черевцем до предметного склу. Комаха вжалить скло і випустить отрута, при цьому жало залишиться в черевці. На одне скло можна отримати до 300 одиниць отрути. Одна одиниця отрути - це отрута від однієї бджоли.
Зверніть увагу
Будьте готові до втрат: більшість способів отримання отрути шляхом механічного роздратування бджіл викликають загибель останніх.
Корисна порада
Сухий бджолина отрута може зберігати свої токсичні, але корисні властивості довгі роки, за умови правильного зберігання і захисту від вологи.