Як зібрати душовою бокс. установка душового боксу.

При покупці сантехніки багато людей стикаються з проблемою вибору: чому віддати перевагу - повноцінної ванні або душовою кабінці. Мало хто наважується назавжди позбавити себе задоволення полежати у ванні з ароматною піною. Насправді, існує просте рішення - покупка душового боксу. Душові бокси представляють собою поєднання ванни і душа. Установку цього складного устаткування рекомендується довіряти професіоналам, але якщо ви впевнені в своїх силах - можна спробувати встановити душовою бокс самостійно.
Вам знадобиться
  • - білий силіконовий герметик;
  • - саморізи або гвинти;
  • - викрутка;
  • - будівельний рівень
Інструкція
1
Уважно огляньте піддон душового боксу. Як правило, піддони душових кабін цього типу поставляються в зібраному стані. Підтягніть кріпильні болти і гайки. Перевірте під'єднання зливного сифона.
2
Встановіть піддон на те місце, де планується розмістити душовою бокс. Розмітьте місця кріплення на стінах. Піддони душових боксів, як правило, кріпляться до стін за допомогою Г-образних гаків. Просвердлите отвори в стінах, у зазначених місцях. Закрутіть гаки-кріплення в піддон, поки не фіксуючи його біля стін. Відсуньте піддон від стін, щоб було зручніше проводити подальшу збірку.
3
Зберіть задню панель душового боксу. Якщо задня панель вашого душового боксу складається з декількох частин - скріпіть деталі задньої панелі між собою за допомогою гвинтів або саморізів.
4
Приєднайте задню панель душового боксу до піддону. Акуратно загерметизуйте місце з'єднання за допомогою білого силікону.
5
Зберіть передню частину душового боксу. З'єднайте стійки і дуги передньої частини боксу між собою за допомогою саморізів. Встановіть скла, використовуючи спеціальні затискачі і гумові ущільнювачі. З'єднайте передню і задню частини душового пліч за допомогою саморізів або гвинтів. Обробіть місця з'єднання з піддоном білим силіконом.
6
Встановіть дах душового боксу і закріпіть її за допомогою саморізів.
7
Помістіть душовою бокс на місце установки. Ретельно вирівняйте бокс за допомогою регульованих ніжок. Переконайтеся в горизонтальному розташуванні піддону за допомогою рівня. Підключіть душовою бокс до водопроводу і каналізації. Підключити бокс до водопроводу можна за допомогою гнучких шлангів. Підключення до каналізації проводиться за допомогою гнучкого гофрованого шланга, що йде в комплекті з сифоном. Ретельно перевірте герметичність всіх з'єднань.
8
Надійно закріпіть бокс біля стін за допомогою Г-образних гаків.
9
Встановіть дверцята душового боксу. Для цього необхідно прикрутити ролики до дверцят боксу. Встановіть ручки. Вставте ролики в пази і поставте дверцята. Зробіть обмежувачі в пазах.
10
Промажьте всі місця з'єднань всередині боксу білим силіконом. Дайте боксу просохнути протягом 7-9 годин.
Монтаж будь-якої моделі душового боксу зводиться до загальних роботам по підключенню каналізації, водопроводу і електрики. Сама збірка може незначно відрізнятися і залежить від купленої моделі кабінки. Щоб провести всі необхідні роботи, слід уважно ознайомитися з інструкцією від виробника і подивитися схему зборки, яка прикладена до будь-якого купленому товарі, який вимагає складання.
Вам знадобиться
  • - герметик;
  • - розвідні двійники;
  • - стрічка «ФУМ»;
  • - розетка із заземленням;
  • - перетворювач напруги.
Інструкція
1
Починайте монтаж з установки піддону. Піддон встановлюйте на рівній цементній стяжці, не використовуючи килимків. Якщо ви встановлюєте піддон щільно до стіни, що робиться найчастіше, то залишайте місце для монтажу задньої стінки. Моделі душових боксів економ класу не мають задньої стінки, її замінює стіна ванної кімнати, де найбільш зручно приклеїти кахельну плитку і провести герметизацію всіх щілин між стіною і піддоном за допомогою водостійкого герметика. Виставите піддон по рівню, зафіксуйте ніжки контргайками, відкрутивши їх мінімально.
2
Якщо на системі каналізації і водопроводу у вас немає врізки і не варто розвідний трійник, то проведіть врізку і встановіть розводку. Розвідний трійник або двійник ви можете купити в будь-якому господарському магазині, головне - поцікавтеся, хто є виробником. Найбільш надійні розвідні трійники російського та європейського виробництва.
3
Прикрутите до потрібного отвору піддону зливний шланг і приєднайте його до розвідного тройнику. Для ущільнення з'єднань використовуйте стрічку «ФУМ» і додатково промажьте всі місця з'єднань водостійким герметикам.
4
Далі приступайте до монтажу самого боксу . Закріпіть стінки на наявні кріпильні шурупи, двері - на роликові механізми. Спосіб монтажу стінок може бути різним, це залежить від моделі боксу , тому загальних рекомендацій з даного приводу немає. Спільним для будь-якого виду моделей душа є тільки те, що спочатку монтують стінки, потім верх і в останню чергу дверки.
5
Підключіть шланги до системи гарячого та холодного водопостачання на встановлені розводки, все прикручуєте, використовуючи стрічку «ФУМ».
6
І останнє що вам необхідно зробити - це провести розетку, так як все душові кабінки призначені не тільки для безпосереднього прийняття душу, а й для підключення музичного супроводу, лампочок, гідромасажу, сауни та інших передбачених функцій.
7
Виміряйте довжину кабелю, який йде від виробника, встановіть розетку. Розетка повинна бути встановлена не на душовому боксі, а на стіні ванної кімнати. Вмонтовуйте розетку із заземленням. Душову кабінку можна підключати тільки через прилад перетворювача напруги.
8
Увімкніть воду, перевірте всі з'єднання. Якщо все прикручено нормально, то можете приступати до безпосереднього використання душового боксу .