Як облаштувати свій будинок.

Дуже багато сил вкладається в будівництво свого будинку, а крім вирішення цього головного питання існує ще дуже багато дрібніших, але не менш важливих. Усіх питань потрібно приділити належну увагу, тому що від цього буде залежати комфорт і гармонія в майбутньому будинку.
Інструкція
1
Найважливіше при облаштуванні будинку - вибрати колірну гамму, яка за принципами фен-шуй визначається за допомогою певної стіхіі.Для вибору колірної гами кухні слід врахувати, що це територія Вогню, тому краще використовувати яскраві червоні і помаранчеві кольори. Також для кухні відмінно підійдуть рожеві і блакитні відтінки.
2
Вітальня і передпокій належить Повітрю, тому в цих приміщеннях найкращим чином виглядатимуть сірі і блакитні тони, а можна додати ще й бежевий жовтий і апельсиновий.
3
Для спальні та ванної кімнати фен - шуй рекомендує використовувати сині, зелені та білі кольори, так як ці кімнати належати Воді.
4
Для підсобних приміщень відмінно підійдуть синьо-зелені кольори.
5
При облаштуванні будинку потрібно звернути увагу на наявність гострих кутів. Вони можуть створювати негативну енергію і мешканці зазвичай часто лаються, не можуть знайти спільну мову, тому потрібно замаскувати всі кути в домі. В якості маскування можна використовувати кімнатні рослини або декоративні штори.
6
При розподілі кімнат, потрібно враховувати статус і вік мешканців. Найбільшу кімнату повинні займати найстарші в родині, в такому випадку вони почувають повагу і увагу близьких людей. Маленька кімната відмінно підійде для дитячої, а середня зазвичай має належати людям, які забезпечують матеріальний стан родини.
7
Для того щоб облаштувати свій будинок, потрібно дізнатися переваги кожного члена сім'ї та спробувати врахувати при облаштуванні всі побажання. При виникненні будь - яких розбіжностей, можна дізнатися думку незалежного людини, наприклад дизайнера, який може з легкістю допомогти в облаштуванні, причому воно надалі буде радувати все членів родини, тільки слід звертатися до справжніх професіоналів своєї справи.