Як труїти мурах. ігри тиснути комах ногами.

Мурахи грають дуже важливу роль в природі. Наприклад, лісові мурахи винищують шкідливих комах, переносять на собі насіння рослин, а земляні мурахи роблять грунт структурної. Про будинкових мурах навряд чи хтось скаже хоч одне хороше слово. Вони воліють теплі і вологі місця, поїдають все, що зустрічається на їхньому шляху. Боротьба з непрошеними гостями може стати затяжний і забрати багато сил і часу.
Інструкція
1
Дуже ефективна в боротьбі з будинковими мурашками рідка приманка. Візьміть 5 г бури або борної кислоти, 50 мл води і 50 г цукру. Додайте до одержали розчину півчайної ложки меду, варення або солодкого сиропу. Все ретельно перемішайте, розлийте в дуже маленьку посуд (відмінно підійдуть старі гральні шашки).
2
Принаду розставте на мурашиних стежках або в місцях найбільшого скупчення мурах . Через пару днів мурашки проявлять незвичайну активність, після чого протягом тижня їх гніздо буде знищено.
3
Інший варіант рідкої приманки: 2 ст.л.води, 2 ч.л.меда, 1 ч.л.бури або борної кислоти, 3 ст.л.сахарного піску і 4 ч.л.гліцеріна. Суміш нагрійте на слабкому вогні, безперервно помішуючи. Коли компоненти повністю розчиняться - суміш готова. Її потрібно налити в дрібну посуд або просто накапати в дрібні калюжки в місцях скупчення мурах .
4
Для боротьби з мурахами можна використовувати рослинне масло, запах якого їх відлякує. Змастіть маслом краю посуду або пакетів, в яких зберігаються продукти. Замість масла можна використовувати лимонний сік.
5
Позбутися мурах допоможуть і звичайні дріжджі. Розчиніть їх у воді, додайте туди меду або варення. Суміш поставте там, де зазвичай мурахи зустрічаються найчастіше.
6
Якщо солодощі не допомагають, використовуйте сире м'ясо. Невеликий шматок (розміром із столову ложку) покладіть у відкритий поліетиленовий пакет на ніч в тому місці, де мурахи часто бувають. За ніч в пакет з м'ясом набіжить просто величезну кількість комах. Вранці від пакета з мурахами й м'ясом потрібно позбутися.
7
Якщо вам «пощастило» виявити мурашине гніздо, не панікуйте і не кидайтеся запекло тиснути комах ногами. Обробіть гніздо дихлофосом. Якщо після цього в квартирі знову з'являться мурахи, значить, десь збереглося ще одне гніздо.
8
Щоб напевно позбавитися від будинкових мурах , скооперуйтеся з сусідами: боротьба буде набагато ефективніше, якщо пройде буквально по всіх фронтах.
9
Якщо потрібно позбутися мурах на дачі, спробуйте розпушити гніздо комах і посипати його тютюновим попелом або вапном. Або виготовте розчин з 10 л води, 2 склянок рослинного масла, шампуню і оцту. Все це залийте в попередньо зроблений отвір в центрі мурашника, закрийте його плівкою і залиште на кілька днів.
Зверніть увагу
Ємності з отрутою встановлюйте в місцях, недоступних для домашніх тварин і дітей. Отрута може бути небезпечна і для них!
Корисна порада
Мурашині доріжки знайти нескладно - просто зверніть увагу на відбитки крихітних лапок після того, як комахи поласують солодкої отрутою. Вони будуть повертатися в своє гніздо і залишати сліди на стінах або підлогах.