Як прибрати блиск з особи на фото. програма прибрати жирний блиск на обличчі.

Початкуючому фотографу важливо розуміти, що в основі гарного знімка лежать три речі - світло, світло і ще раз світло. Як би чудово не виглядала ваша модель, якщо ви не можете грамотно виставити освітлення або підібрати світлові умови для зйомки - отримати цікавий і виразний знімок буде складно. Кілька порад для створення гарного фотопортрета.
Вам знадобиться
  • - гарний макіяж у моделі;
  • - компактна пудра;
  • - хороше освітлення;
  • - Photoshop CS.
Інструкція
1
Проконтролюйте, щоб модель була готова до зйомки. Прослідкуйте, щоб візажист усунув природний жирний блиск з шкіри особи моделі. Майте при собі пудру, щоб поправити макіяж моделі, коли буде необхідно. Якщо ви зробите все, щоб блиск а не було на знімку до моменту зйомки, вам не доведеться мучитися і видаляти цей неприємний ефект за допомогою комп'ютерних програм. Використовуйте м'яке розсіяне освітлення.
2
Використовуйте програму Photoshop CS для видалення жирного блиск а з фото. Для цього завантажте знімок в програму. Застосуйте фільтр Blur для всього знімка, виберіть інструмент Brush, у вкладці History (зліва від назви обраного ефекту Blur). Перемкніть на вихідний файл у вкладці History.
3
Підберіть потрібний рівень непрозорості для кисті і відповідний діаметр. Кисть поставте в режим Darken (Темний). Проведіть пензлем з даними настройками по місцях, де видно блиск на обличчі. Ви побачите, що шкіра на знімку в цих місцях придбає матовий відтінок, і блиск зникне.
4
Використовуйте другий, більш простий спосіб видалення блиск а на обличчі за допомогою Photoshop CS. Завантажте фото в програму. Виберіть інструмент «піпетка». На фото «клацніть» ім поруч з ділянкою, де є блиск. Таким чином ви зможете вибрати колір, яким будете зафарбовувати дефект.
5
Виберіть інструмент кисть. Задайте налаштування - кисть повинна бути м'якою, задайте непрозорість приблизно 30%, діаметр підберіть в залежності від розміру блискучого плями. Кисть встановіть в режим «темний». «Зафарбовуйте» блискучі плями на знімку, регулюючи діаметр кисті відповідно до обраного ділянкою на фото.
6
Третій спосіб - застосування інструменту «латочка». Виділіть «блискучий ділянку», який хочете видалити за допомогою цього інструменту. «Перенесіть» його за допомогою миші на місце, яким будете замінювати блискучий ділянку, приберіть виділення, натиснувши CTRL + D. «Блискуче пляма» автоматично замінюється на обраний вам ділянку.
Зверніть увагу
Не використовуйте вбудовану спалах, вона збільшує ймовірність появи таких неприємних ефектів, як «жирний блиск» або «червоні очі».
Корисна порада
Робіть знімок спочатку якісним, прослідкуйте, щоб «жирного блиску» не було на обличчі моделі в момент зйомки, тоді вам не доведеться видаляти його за допомогою програми. Для цього слідкуйте за макіяжем, характером освітлення.