Як видалити непотрібні закладки. Як видалити записи з закладок вконтакте.

Помітивши цікаву сторінку в інтернеті, ми відразу ж додаємо її парою кліків в закладки. Але інтерес з часом пропадає, а непотрібні закладки залишаються.
Вам знадобиться
  • браузер (Opera, Mozilla Firefox або ін.) Зі збереженими закладками.
Інструкція
1
Кожен день, пересуваючись по просторах інтернету, ми зберігаємо в пам'яті свого браузера деколи десятки адрес вподобаних нам сторінок. Але ми рідко замислюємося, що при цьому самі собі ускладнюємо життя - адже багато закладки можуть і не знадобитися, зате вони ускладнюють доступ до важливих, за якими ми переходимо на потрібні сторінки щодня. Але коли постає питання про видалення закладок, деякі користувачі губляться. На ділі цей процес виявляється зовсім нескладним.
2
Подвійним кліком миші по ярлику на робочому столі відкрийте браузер на своєму комп'ютері. Запуск браузера можна здійснювати і з меню «Пуск». Відкрийте його, виберіть «Усі програми» і знайдіть у списку потрібний браузер.
3
У занедбаному браузері вгорі сторінки знаходиться панель управління («файл», «правка», «вид», «журнал», «закладки», «інструменти», «довідка»). Виберіть пункт «Закладки».
4
При цьому перед вами з'явиться перелік закладок, зроблених вами на цьому комп'ютері в даному браузері. Не намагайтеся видаляти зайві закладки прямо зі списку - це неможливо.
5
Зверху переліку закладок знаходиться підпункт «Управління закладками». Виберіть його. З'явиться «Бібліотека» з меню зліва.
6
У «Бібліотеці» виберіть «Меню закладок». При цьому в полі праворуч для вас відкриються всі закладки, збережені на цьому комп'ютері. Виділяючи закладку, можна дізнатися докладну інформацію про кожну з них.
7
Виділіть одним кліком лівої кнопки миші непотрібну закладку, яку ви хочете видалити. Клікнувши по ній правою кнопкою, ви відкриваєте меню для даної закладки, в якому є пункт «Видалити». Натисніть на нього, і закладка зникне зі списків.
8
Також закладки можна видаляти за допомогою клавіатури, використовуючи клавішу Delete, яка розташовується у верхньому правому куті. Виділіть закладку, клікнувши по ній один раз лівою кнопки миші, та натисніть на Del. Закладка вилучена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QhEGqadI2AE
Корисна порада
Періодично переглядайте список закладок на предмет знаходження непотрібних - так ви полегшите собі пошук важливих з них.
В умовах постійної зміни видів діяльності, потреби в інформації та інших змін не дивно, що закладки, додані в пам'ять браузера півроку тому, стають неактуальними. Якщо вони вам заважають, видаліть їх.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету
  • - встановлений браузер (будь-який)
Інструкція
1
В браузерах Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera зайдіть в меню «Закладки» і виберіть пункт «Управління закладками». Якщо не хочете для цього користуватися мишею, клацніть на клавіатурі поєднання Ctrl + Shift + B (при будь-якій розкладці, російської або англійської) .В браузері Safari зайдіть в меню «Інструменти» (шестерня праворуч) і виберіть пункт «Показати панель закладок» .В браузері Google Chrome в настройках (гайковий ключ праворуч) знайдіть пункт «Диспетчер закладок». У діалоговому вікні або на сторінці, відкрийте папку з посиланням, яку хочете видалити, потім клацніть курсором по самій посиланням один раз.
2
Натисніть праву кнопку миші і в новому меню виберіть команду «Видалити». Потім закрийте віконце.
Зверніть увагу
Для нерусифікованою браузерів шукайте переклад меню.