Як виправити шрифти.

Русифікатори деяких програм грішать тим, що після їх установки деякі елементи інтерфейсу отримують назви у вигляді незрозумілих ієрогліфів. Розглянемо цей випадок на прикладі Windows XP.
Інструкція
1
Для початку натисніть кнопку «Пуск» -> «Панель управління», а потім пункт, який може називатися по-різному: «Мова і регіональні стандарти» або «Дата час мова і регіональні стандарти».
2
У новому вікні виберіть вкладку «Регіональні параметри». Далі подкорректируйте випадні меню: в «Мовні стандарти й формати» вкажіть «Русский», а в «Розташування» - країну, в якій проживаєте.
3
Виберіть вкладку «Мови» і клікніть по кнопці «Більше», яка знаходиться в області «Мови та служби текстового вводу». Перейдіть на вкладку "Параметри" і упевніться, що у списку «Встановлені служби» російській мові відповідає російська розкладка. Натисніть ОК.
4
Відкрийте вкладку «Додатково» і в секції «Мова програм, які не підтримують Юнікод» поставте «Російський». Потім натисніть кнопки «Застосувати» і ОК.
5
Якщо описаний вище спосіб не допоміг, потрібно внести деякі зміни до реєстру. Натисніть гарячі клавіші Win + R. З'явиться вікно «Виконати» - в його поле вводу напишіть regedit і натисніть Enter на клавіатурі. Відкриється редактор реєстру. Тут варто попередити, що ніяких змін, крім зазначених нижче, в реєстр вносити не потрібно ні в якому разі - це може негативно вплинути на роботу операційної системи.
6
Відкрийте в ньому директорію HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Nls \ CodePage. Добравшись до папки CodePage, виділіть її лівим кліком миші. У правому вікні реєстру з'явиться список параметрів, серед яких вам потрібно знайти 1250 і 1252 і змінити їх значення на c_1251.nls. Для цього клікніть по параметру правою кнопкою миші і в меню виберіть «Змінити». Відкриється нове вікно, в полі «Значення» введіть c_1251.nls. Виконайте ці дії з обома параметрами. Закінчивши, закрийте реєстр.