Як ставити двері.

Багатьом доводиться стикатися з необхідністю заміни вхідних або міжкімнатних дверей. І якщо внаслідок широкого вибору на колір і гаманець вибрати і купити двері не проблема, то з її установкою не все так просто. Можна довірити це найманим фахівцям, але це суттєво збільшить кінцеву вартість дверей, та й якість установки може вас згодом не влаштувати. Кращим варіантом буде ставити двері самостійно, благо, що це під силу будь-якому домашньому майстру при наявності мінімального набору інструментів.
Вам знадобиться
  • - молоток
  • - стамеска
  • - олівець
  • - столярний рівень
  • - схил
  • - набір підкладок або щепочек
  • - монтажна піна
  • - оздоблювальний матеріал (штукатурка або шпаклівка - залежно від типу стіни)
Інструкція
1
Якщо ваші двері йшла без петель - встановіть їх.
2
Покладіть двері на підлогу таким чином, щоб зазор між дверима та косяком був рівномірним. Зафіксуйте двері за допомогою підкладок або щепочек.
3
Приміряйте петлі на їх майбутнє місце (25-30 сантиметрів) від верху і низу двері, поставте олівцем мітки. Зробіть за допомогою стамески поглиблення для петель, закріпіть їх на дверному косяку.
4
Повторіть примірку двері. При потребі зробіть припасування, якщо ніяких помилок зроблено не було - закріпіть петлі і на двері.
5
Зніміть і відкладіть поки двері в сторону.
6
Підготуйте майбутнє місце для дверей - видаліть залишки старого дверного косяка і неміцно тримається штукатурку.
7
Поставте коробку на її місце, вирівняйте по стіні. Підніміть її над підлогою на 1-2 сантиметри за допомогою тих же підкладок. Після цього прикріпіть дві мотузки по діагоналі двері, зазначивши попередньо середини мотузок.
8
Вирівняйте двері по вертикалі. Для контролю над вертикальною віссю двері застосовується столярний рівень. Для того щоб не допустити перекосу бічних стінок дверного косяка застосовується Виска. Отвесьте його рівно посередині з верхньої перекладини косяка до підлоги.
9
При правильній посадці двері мотузки будуть натягнуті рівномірно, а вісь виска пройде рівно по перехрестя мотузок. Зафіксуйте косяк підручними засобами. Після цього закріпіть косяк штатним для вашої двері способом - анкерними болтами або монтажною піною. Після закріплення і латання косяка можна ставити двері на місце.