Як створювати машини.

Створивши машину за своїм власним проектом, ви зможете не тільки втілити в життя заповітну мрію, але і зробити автомобіль, який дозволить насолоджуватися поєднанням потужного двигуна, комфортною підвіски, автоматичної коробки передач і якісної музики, а також спостерігати здивовані обличчя сусідів по автомагістралі.
Інструкція
1
Створити свою машину «з нуля» досить складно, трудомістко і дорого. Насамперед визначтеся, чи будете ви збирати автомобіль самостійно або ж вдамося до послуг спеціалізованих автомайстерень. У першому випадку вам буде потрібно добре обладнаний гараж (бажано теплий), підйомник або яма, що дозволяє підібратися до кузова автомобіля знизу, а також професійний інструмент. Крім цього будуть потрібні і навички зварника, маляра і бляхаря. Також необхідно розбиратися в технічній частині автомобіля, бути на «ти» з трансмісією, підвіскою і двигуном.
2
Якщо ви вирішите звернутися до професійних механікам, то перш сформуйте чітке уявлення про те, який саме автомобіль ви хочете і відображуватимете на папері. Вся робота і буде зроблена за вас, але за ексклюзивну роботу доведеться заплатити великі гроші. Вартість створеної машиною може бути порівнянна з вартістю дорогого сучасного автомобіля.
3
При створенні машини почніть з виготовлення нового кузова. Найпростіше отримати ексклюзивне авто, внісши зміни в конструкцію чи відреставрувавши кузов якої-небудь старої (можливо списаної) машини . Перед фарбуванням кузова створюваної машини , необхідно ретельно його підготувати, видаливши іржу, стару фарбу і різні деформації. Фарбувати найкраще в спеціальних сушильно-фарбувальних камерах, які дозволяють отримати якість, близьке до заводського.
4
Далі зробіть ремонт агрегатів та вузлів створюваного транспортного засобу. Починайте з гальмівної системи. Також необхідно приділити увагу підвісці, двигуну, системі охолодження і керування автомобілем. Також не забудьте про електропроводку. Далі переходите до перешивки салону автомобіля і установки музичної системи.
5
Пам'ятайте, що крім створення автомобіля, для його використання необхідно провести обкатку, а також підготувати пакет документів в ГИБДД, що потребується для постановки автомобіля на облік. Отримати дозвільний сертифікат на новостворений автомобіль (у разі його задоволення існуючим вимогам безпеки) можна в Науково-дослідному автомобільному і автомоторному інституті.
Grand Theft Auto (GTA) - культова «злочинна» гра в стилі екшн. Геймер може відчути себе членом організованого злочинного угруповання при грі в GTA, виконати безліч цікавих квестів, взяти участь в гонках. Також є можливість створювати власні машини для GTA.
Інструкція
1
Скачайте інструмент тривимірного проектування 3d Max з офіційного сайту компанії AutoDesk (посилання наведена в розділі «Ресурси»). Безкоштовна версія 3d Max доступна протягом 30 днів. Встановіть програму на своєму комп'ютері.
2
Для створення власної машини в GTA можна використовувати вже наявні моделі гри. Їх можна відредагувати до невпізнання, на свій смак, змінивши колір, форму, розміри зовнішніх і внутрішніх елементів.
3
Знайдіть файли, в яких зберігаються автомобілі. Відкрийте директорію жорсткого диска вашого комп'ютера (зазвичай це диск C), виберіть Program Files. Відкрийте папку з грою GTA, машини для якої ви хочете створити. Моделі гри зберігаються в каталозі Models.
4
Перенесіть вподобану текстуру з папки Models на ярлик програми 3d Max. Всі текстури мають назви, відповідне марці автомобіля: Ford, Chevrolet, Jaguar, Mersedes і т.д.
5
Створіть свій зовнішній вигляд автомобіля для GTA, використовуючи інструменти програми тривимірного моделювання: збільшення (Zoom), трансформацію (Transform), кольори (Color) і зрушення (Move). Ці чотири основні інструменти дозволять вам змінити машину до невпізнання. Ви можете змінити розміри, колір і форму керма, спойлера і стекол, шин і капота. Дерзайте і творіть!
6
Збережіть результати свого тривимірного творчості. Для цього виберіть пункт Save us меню File. Бажано зберегти файл з новим ім'ям, щоб попередня машина залишилася доступна в ігрових сесіях.
7
Чит-коди - додатковий засіб додавання як вже розроблених творцями, так і створених самим гравцем об'єктів. Так, код PANZER дозволяє додати танк, а AIRFLY - літак. У ранніх версіях гри (до GTA III) об'єкти просто падають з неба, в сучасних - опиняються в спеціальних ангарах, до яких можна дістатися, використовуючи карту.