Як подивитися своє резюме.

Необхідність перевірки раніше розміщеного резюме найчастіше виникає, коли у людини, довго не шукав роботу, в силу яких-небудь причин виникає необхідність знову почати цей процес. Багато сайтів з пошуку роботи надають користувачам можливість зберігати своє резюме в їх закритих базах. Але перш ніж повертати резюме у відкритий доступ, необхідно скоригувати його і додати відбулися кар'єрні зміни.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Якщо резюме зберігається в базі даних сайту з пошуку роботи не в відкритому доступі, щоб ознайомитися з ним, потрібно увійти в свій аккаунт користувача на цьому сайті. Найчастіше ідентифікація користувача здійснюється за допомогою логіна і пароля.Проще всього, якщо ви пам'ятаєте логін і пароль. У цьому випадку вам вдасться без проблем відкрити свій аккаунт і перевірити всі рюзюме, які там зберігаються (оптимально, якщо ви одночасно претендуєте на різні позиції, мати у своєму арсеналі окремі резюме , складені з урахуванням специфіки кожної з цих позицій), а при необхідності - внести в них корективи.
2
Нерідкі, особливо якщо ви давно не заходили в свій аккаунт, випадки, коли ви не можете згадати логін і/або пароль. Як правило, на таких сайтах існує функція нагадування пароля (зазвичай посилання «Забули пароль?», «Нагадати пароль» або інша подібна за змістом). Порядок ідентифікації користувача, який забув логін або пароль залежить від конкретного сайта.Самий простий варіант - на вашу електронну адресу, введений при реєстрації, висилають старий пароль, новий (нерідко тимчасовий) пароль або посилання для його ізмененія.Сістема також може запросити відповідь, наприклад, на секретне питання.
3
Після відновлення або заміни пароля відповідно до інструкцій системи ви отримаєте доступ до свого облікового запису і можливість перевірити резюме і при необхідності відредагувати його з урахуванням усіх своїх кар'єрних змін.
4
Не буде зайвим також перевірити, як відображається ваше резюме , розміщене у відкритому доступі. Для цього вам треба скористатися інтерфейсом сайту з пошуку роботи, де воно розміщене, призначеним для роботодавців. У розділі пошуку співробітників відкрийте свою галузь, потім - позицію, на яку претендуєте, і знайдіть своє резюме в числі інших претендентів на подібні вакансіі.Етот пошук корисний тим, що дозволяє не тільки побачити, яким постає ваше резюме перед роботодавцем, але й зрозуміти, як ви виглядаєте на тлі конкурентів. Все це може стати причиною для додаткових коректив у резюме з метою його поліпшення.