Як поповнити картку в Приватбанку. поповнення кредитних карт приват.

Приватбанк - це банк, створений на Україні. Але в даний час його послугами можуть користуватися не лише українські громадяни, але люди з російським громадянством. Як і в будь-якому іншому банку, в Приватбанк його клієнтам пропонується заводити пластикові карти. Рахунок картки можна поповнити декількома способами.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, пластикова карта Приватбанку, ручка, грошові кошти.
Інструкція
1
Клієнт Приватбанку може прийти до філії даного банку або в його центральний офіс, де звернутися до співробітників офісу, з проханням поповнити ваш рахунок на пластиковій картці. Він же в свою чергу просить вас представити документ, що засвідчує особу, номер карти і кодове слово, яке ви вигадали при реєстрації і вказали в договорі надання послуг. Працівник банку перевіряє достовірність поданих даних і в разі відповідності заповнює квитанцію на поповнення балансу, де пише суму, яку ви бажаєте внести. Касир приймає у вас грошові кошти та просить вас розписатися.
2
Внести грошові кошти на пластикову карту Приватбанку можна за допомогою банкомату. Клієнт банку вставляє свою картку в відведену для прийому комірку банкомата, підтримуючого послуги Приватбанку. Потім вводить PIN-код, прикриваючи рукою для безпеки. У меню, на табло вибирає поповнення рахунку за допомогою внесення готівки на карту, вставляє необхідну кількість купюр в комірку для прийому грошових коштів.
3
В даний час більшість клієнтів Приватбанку користуються інтернетом, так як за допомогою нього можна поповнити рахунок пластикової карти. Для цього користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт даного банку, вибрати послугу «Приват-24». Громадянин реєструється, вносячи свої паспортні дані, номер карти, номер телефону. Оператор служби підтримки дзвонить вам після підтвердження введеного мобільного телефону та інформує вас, як ідентифікуватися на сайті. За допомогою інтернет-банкінгу «Приват-24» ви зможете поповнювати рахунок пластикової карти електронними грошима, які перебувають на рахунках таких платіжних систем, як SWIFT, Privat Money, Western Union, Money Gram, з якими співпрацює Приватбанк.
4
Перевести певну суму грошових коштів з однієї картки на іншу і таким чином поповнити баланс пластикової карти можна як за допомогою банкомату, де ввести номер картки, на яку переводяться гроші, так і через інтернет, де вносяться дані карти, з якою перекладається сума грошей, і реквізити рахунку, на які здійснюється переклад. Переказ грошей з картки на картку можна провести і в офісі Приватбанку, де співробітник попросить у вас документ, що засвідчує особу, номер вашої картки і людини, на карту якого будуть переведені гроші, а також назвати його прізвище, ім'я, по батькові.