Як залити шрифти.

У деяких ситуаціях, наприклад, при створенні колажів або фотокоміксів звичного набору шрифтів здається недостатньо. Однак це не проблема. У будь-який час систему можна збагатити парою-трійкою (а то й десятком) красивих шрифтів.
Інструкція
1
Скачайте необхідні шрифти . Зробити це можна на таких сайтах як fontsky.ru, xfont.ru, fontov.net та ін. Якщо шрифти знаходяться в архівах, розпакуйте їх. У другому кроці цієї інструкції написано про те, як це зробити в Windows XP, а в третьому - в Windows 7. У четвертому кроці розказано про загальний способі для обох операційних систем.
2
У Windows XP натисніть кнопку «Пуск», яка знаходиться в панелі завдань, а потім «Панель управління». У вікні знайдіть іконку «Шрифти» і двічі клацніть по ній. Натисніть пункт меню «Файл»> «Встановити шрифт» і в новому вікні вкажіть шлях до скачаним файлів. Якщо шрифти знаходяться в одній папці, скористайтеся клавішею Ctrl, щоб вибрати відразу декілька. На завершення клацніть ОК.
3
У Windows 7 натисніть кнопку «Пуск», а потім «Панель управління». Якщо з'явилося вікно відображається категоріями, клікніть «Оформлення та персоналізація»> «Шрифти». Залиште відкритим це вікно. Тепер відкрийте директорію, в яку ви завантажили шрифти і просто перетягніть їх звідти в раніше відкрите вікно «Шрифти». З'явиться рядок завантаження, що відображає процес установки, а потім зникне. Її зникнення означатиме установку шрифту.
4
Jбщій спосіб для Windows XP і Windows 7: просто скопіюйте шрифти в папку C: WindowsFonts. Зрозуміло, ваша операційна система може бути встановлена на іншому логічному диску, а не на «С», тому подкорректируйте зазначений шлях відповідно до вашої конкретної ситуацією.
Корисна порада
Шрифти, встановлені способами, які описані в тій інструкції, автоматично з'являються в Adobe Photoshop. Вам потрібно лише перевантажити редактор, якщо він був запущений в процесі установки шрифтів. Це відбувається тому, що програма використовує шрифти, які призначені для роботи всієї операційної системи.