Як вибрати ковдру.

Ковдра - це незамінна річ для сну. Кожна людина третину свого життя спить, а деякі соні проводять у ліжку ще більшу частину свого життя. Від того, наскільки правильно вибрано ковдру, залежить ваш комфорт під час сну. А сон є найкращим засобом відновлення життєвих сил і енергії. Після трудового дня більшість мріє опинитися в ліжку і сховатися теплим, затишним ковдрою. Потрібно відзначити, що до вибору ковдри потрібно ставитися дуже відповідально і виходити з особистих потреб.
Інструкція
1
Ковдри бувають декількох розмірів: полуторки, двоспальні і євро. Є відмінності і в матеріалах, з якого зроблено ковдру. Існують різноманітні види наповнювачів, з яких виготовлено ковдру: синтетичні, натуральні, рослинні. А також ковдри з овечої вовни, з верблюжої вовни і з синтетичного волокна.
2
При виборі ковдри, потрібно насамперед керуватися власними уподобаннями. За ступенем теплоти, ковдри бувають п'яти різних категорій, і зазвичай, кожна категорія позначена точками: дуже тепле (п'ять точок), тепле (чотири точки), нормальне або всесезонне (три крапки), легке (дві точки), літнє (одна точка) .
3
При виборі категорії теплоти, потрібно враховувати ваші індивідуальні особливості. Чи буває вам постійно жарко, чи навпаки - ви постійно мерзнете. Також враховується, який температурний режим у вашій квартирі. Чи любите ви укриватися важким ковдрою або ж віддаєте перевагу, щоб ковдру було невагомим.
4
Вибираючи розмір ковдри, враховуйте, яким розміром постільної білизни ви плануєте пользоваться.Еслі ви спите вдвох, але під різними ковдрами, доцільніше купити дві ковдри полуторки, ніж дві ковдри двоспальних.