Як укласти зачіску боб. Як красиво укласти боб.

Зачіска « боб » - це одна з найпопулярніших і універсальних зачісок, вона виконується в самих різних варіантах - від класичного до ультрасучасного. Існує величезна кількість способів укладки, коли одна і та ж стрижка може виглядати зовсім по-різному в різних варіаціях на одну тему.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся,
  • - пінка для укладки волосся або гель
  • - віск для укладання волосся,
  • - бігуді,
  • - фен.
Інструкція
1
Вимийте волосся за допомогою шампуню. Ретельно прополощіть їх під струменем води. Якщо потрібно, то нанесіть засіб для догляду або бальзам. При цьому намагайтеся залишити недоторканими коріння волосся або шкіру голови, так як укладання буде погано триматися. Добре обполосніть після цього чистою водою. Якщо волосся в нормальному стані, то буде достатньо нанести тільки спеціальний флюїд для кінчиків волосся або кондиціонер, який не потрібно змивати.
2
Висушіть волосся, але не до повного їх висихання за допомогою фена або природним способом. Якщо ви використовуєте фен, то не слід встановлювати перемикач на подачу занадто гарячого струменя повітря, досить середньої температури.
3
Візьміть будь-який засіб для укладки - мус або гель на ваш вибір, нанесіть його на волосся і акуратно розподіліть за допомогою гребінця з частими зубами по всій довжині.
4
Зніміть насадку з фена і висушіть волосся, піднімаючи їх від коренів. Можна нахилити вниз голову і виробляти цю дію проти їхнього росту. Фен при цьому потрібно включити на найбільшу потужність.
5
Розчешіть майже зовсім висохлі волосся напробор і укладіть за допомогою круглої щітки феном з вузькою насадкою. Волосся укладайте в потрібному вам напрямку. При цьому необхідно на щітку накручувати невеликі пасма і сушити їх феном. Струмінь повітря треба направляти на коріння волосся з обох сторін щітки. Після висихання кожне пасмо слід злегка збризнути лаком і накрутити на бігуді середнього діаметра в тому напрямку, в якому ви накручували пасмо на щітку. Таким чином потрібно накрутити волосся по всій голові, не упускаючи жодної пасма.
6
Зніміть насадку з фена, увімкніть його на найбільшу потужність і ще раз просушіть все волосся, накручені на бігуді.
7
Зачекайте, поки волосся повністю охолонуть, дайте їм охолонути від струменя гарячого повітря, а потім зніміть всі бігуді.
8
Укладіть волосся пальцями, акуратно розбираючи локони, щоб не зруйнувати укладку. Ні в якому разі для цього не користуйтеся гребінцем, навіть якщо вона з великими відстанями між зубами. Пасма потиличної частини трохи подначешіте за допомогою гребінця. Бічні пасма приберіть за вуха і закріпіть за допомогою яскравих заколок або шпильок-невидимок.
9
Візьміть трохи воску, розітріть його між долонями і підкресліть окремі пасма пальцями, укладаючи локони за своїм смаком і бажанням. Це додасть зачісці завершеність і пікантність.
10
Закріпіть готову укладку за допомогою лаку сильної фіксації.
Каре , або боб - одна з найпопулярніших жіночих стрижок, як минулого століття, так і в наші дні. Незважаючи на гадану простоту і акуратність цієї зачіски, існує безліч способів зробити її ще витонченіше і елегантніше за допомогою красивої укладки. Завдяки укладанню, ваші волосся буде здаватися об'ємніше і пишніше, і вам для цього будуть потрібні тільки фен, гребінець, а також мус або пінка для укладки.
Інструкція
1
В якості повсякденного варіанту вам підійде проста укладка - вимийте волосся, а потім в процесі сушки підвертається їх кінчики всередину, намотуючи їх на круглу щітку. Просушуйте локони феном, а потім точно так же загорніть всередину чубок, просушіть її і збризніть чубок лаком для фіксації.
2
Також ви можете розділити волосся на дві частини - виділіть прямим проділом невелика кількість волосся на тім'яної зоні, провівши лінію від скроні до скроні, а потім начешіть передню і задню частину волосся. Останню накрутите на щітку і надайте їй форму валика. Прикрасьте волосся ззаду красивою шпилькою.
3
Спробуйте просушити феном волосся, розділені косим проділом. Під час сушки піднімайте пасма на потилиці, створюючи округлий обсяг зачіски, а потім обробіть зачіску невеликою кількістю гелю або мусу для укладки. Змочіть пальці в гелі для фіксації і збийте ними волосся - ви додасте їм стильний вигляд, і зачіска надовго збереже свою форму. Чубок можна красиво зачесати набік і зафіксувати лаком.
4
Якщо ви хочете зробити ошатну вечірню укладку, накрутіть волосся на бігуді. Висушіть зачіску і зніміть бігуді, а потім розрівняйте волосся пальцями, змоченими в гелі. Надайте волоссю потрібну форму.
5
Ще один варіант елегантного каре - це зачіска з проділами. Зачешіть волосся назад гребінцем, завдавши на них гель, а потім візьміть гребінець з дрібними зубами і проведіть по волоссю, розділяючи волосся проділом. Потім проведіть таку ж лінію гребінцем в іншу сторону, виконуючи відразу декілька проборов.
6
Деякі пасма зачешите вперед на лоб, сместите трохи в сторону, щоб отримати косу чубок і зафіксуйте їх гелем. Крім того, оригінально виглядає укладка, в якій частина волосся повністю закриває половину обличчя. Це додає зовнішності загадковість і елегантність.