Як прошити dvd привід Optiarc.

Приводи Optiarc від компанії Sony - одні з найпоширеніших на комп'ютерному ринку. Як відомо, для нормальної роботи приводу досить системного драйвера. Але крім цього будь-який оптичний привід володіє прошивкою, яка, по суті, є програмним забезпеченням пристрою. Час від часу для приводів Optiarc випускаються нові версії прошивок, які виправляють недоліки попередніх. Так що бажано час від часу перепрошивати свій привід.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - dvd привід Optiarc;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Першим ділом вам необхідно скачати потрібну прошивку. Зробити це можна з сайту виробника приводу. Також прошивки можна знайти і на сторонніх інтернет-ресурсах, але скачувати їх звідти не рекомендується. Качати прошивку потрібно саме для вашої моделі приводу Optiarc, інакше вона просто не встановиться.
2
Перш ніж починати прошивку, закрийте всі вікна і програми. Також врахуйте той факт, що дуже часто після завершення прошивки комп'ютер перезавантажується автоматично без будь-яких запитів або повідомлень.
3
Для більшості приводів прошивка являє собою всього один файл, який скачується в архіві. Після скачування розархівуйте файл в будь-яку зручну для вас папку. Тепер просто відкрийте розпакований файл. Розпочнеться процес прошивки приводу. В основному, прошивка приводу повністю автоматизована, вам нічого не потрібно вибирати. Її тривалість залежить від моделі приводу, але, як правило, близько десяти секунд. Після завершення процесу комп'ютер буде перезавантажений. Після цього привід буде вже працювати під управлінням нової версії прошивки. Якщо комп'ютер не перезавантажився автоматично, перезавантажте його самостійно.
4
Якщо під час процесу прошивки приводу виникає помилка, або ж комп'ютер перезавантажується ще до завершення процесу, то, швидше за все, ви скачали версію прошивки не для вашої моделі приводу. Також якщо з яких-небудь причин програмі не вдасться прошити привід, то автоматично буде повернута стара версія прошивки.
Корисна порада
В оновленні прошивки немає нічого страшного. Багато користувачів попросту ніколи не оновлюють прошивки приводів, тому що не бачать в цьому особливого сенсу. Але оновлення реально може покращити роботу приводу. Приміром, поліпшується авторегулювання швидкості оптичного приводу, що допомагає уникнути зайвих шумів при перегляді фільму безпосередньо з диска.