Як підгодувати кабана.

Кабан - значний об'єкт промислового і спортивного полювання. Крім того він є частиною кормової бази для великих хижаків. Утримати кабанів на території мисливського господарства і вберегти від його набігів селянські угіддя допоможе прикорм.
Інструкція
1
Для початку досліджуйте область проживання кабанів. Улюблені місця лежань, водопій, позбирали. Для тимчасової привади годиться будь невелика галявина, на якій кабани звикли шукати корм. Для довготривалої підгодівлі тварин обладнують спеціальні пункти з засідокові для спостережень і відстрілу, розташовані неподалік від густих хвойних порослей - улюблених лёжек самок з поросятами.
2
Якщо кабани занадилися ходити на сільськогосподарські поля, посадіть на шляху їх слідування кілька смуг вівса, кукурудзи, рапсу або топінамбура (залежно від кліматичної зони). Якщо є така можливість, краще всього засадити окремі кормові поля в стороні від основних. Нашестя кабанів завдає великої шкоди культурним посадкам.
3
Для прикорму на обладнаних майданчиках використовуйте картопля, морква. Добре якщо є можливість щодня привозити столові відходи. У зонах з розвиненим рибальством доцільно використовувати для прикорму дрібні й сміттєві види риб.Нельзя влаштовувати підгодовувальні майданчики в місцях випасу домашніх тварин.
4
Влітку кабани охоче поїдають корми з високим вмістом білка: бобові, харчові та рибні відходи, бій яйця. Вони кочують у пошуках різноманітних кормів, поїдаючи бульби рослин, личинок хруща, дощових черв'яків. Взимку кочівлі не настільки тривалі, корм необхідно постачати щодня - по два, три кілограми на тварину. При цьому в раціон повинні входити як соковиті, так і концентровані корми.
Зверніть увагу
Солонець приваблює не тільки кабанів, а й інших травоїдних: оленів, косуль, лося. Олені можуть відігнати кабанів від прикорму.
Корисна порада
Ніколи не стріляйте тварин на основний прикормочной майданчику. Для відстрілу обладнують окрему, найчастіше тимчасову, засідокові і прикорм.