Як заощадити на одязі.

Щоб заощадити на одязі , потрібно дотримуватися чіткої лінії поведінки в даному питанні. Слідуючи певним алгоритмом, ви уникнете непотрібних покупок і знайдете комфортний і елегантний гардероб.
Інструкція
1
Встановіть для себе обмеження. Не купуйте однакові речі, особливо одного і того ж кольору. Віддавайте перевагу однотонним класичної одязі . До неї легко підібрати взуття та аксесуари. Вибирайте добротно виконані речі. Звертайте увагу на шви, якість блискавок і іншої фурнітури. Іноді більш виправданим можна вважати наявність в гардеробі практичного маленького чорного плаття, ніж кілька варіантів одягу сумнівної якості і фасону, які швидко виходять з моди і вимагають численних і недешевих доповнень.
2
Вправляйтеся в умінні підбирати і поєднувати різні деталі туалету, здобувайте оригінальну біжутерію, хустки та інші штучки, що додають одного й того ж поряд різні відтінки і настрої. В гардеробі досить мати не так багато речей, щоб добре виглядати.
3
Слідкуйте за своїм одягом. Всі речі слід прати і чистити відповідно до запропонованого виробником варіантом догляду. Одяг зберігається краще, якщо її частіше прати вручну з м'яким миючим засобом.
4
Купуйте одяг на розпродажах. Це найпростіше і зручний рішення. Зазвичай такі заходи влаштовуються в кінці сезону. Ви можете заощадити до половини вартості сподобалася вам речі.
5
Якщо у вас є можливість для подорожей, одягайтеся за кордоном. Там багато речей коштують набагато дешевше, особливо в моменти розпродажів і знижок.
6
Скористайтеся пропозиціями зарубіжних магазинів в інтернеті. Вартість одягу в таких магазинах значно нижче при відносно хорошій якості. Правда, існує обмеження за ціною в тому випадку, якщо ви не хочете платити мита збір. Детально вивчивши всі нюанси оформлення такої покупки, важливо гранично точно підібрати розмір по запропонованим таблицями і рекомендаціям. Він може відрізнятися від того розміру одягу, який ви зазвичай купуєте. Звичайно, єдиним мінусом є те, що замовлені речі неможливо попередньо поміряти.
7
Удайтеся до послуг ательє або приватного кравця. Це може обійтися дешевше пошуку і покупки готового одягу, враховуючи, що вам пошиють зручну річ точно по фігурі, з обраного вами матеріалу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H77GrDKLURA