Як відтворити dvdrip. dvdrip відтворюється на dvd.

Сьогодні в інтернеті дуже більшу кількість фільмів мають формат DVDrip. По суті, це просто стиснений DVD-формат. Відтворювати такі файли можна за допомогою звичайного програвача. Правда в деяких випадках можуть бути проблеми, коли відео попросту не відтворюється, або в процесі відтворення відсутній звук. Далі будуть розглянуті ситуації, коли відео якості DVDrip не програється.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програвач Windows Media Player;
  • - пакет кодеків K-Lite Codec Pack;
  • - програвач KMPlayer (GOM Player).
Інструкція
1
Як відзначалося, для відтворення потрібен програвач. В будь-якій операційній системи сімейства Windows є програвач Windows Media Player. З його допомогою і можна відтворити відео. Для цього на вашому комп'ютері повинні бути встановлені кодеки. Без них відео попросту не буде відтворюватися, або ж в процесі відтворення будуть чути тільки звук.
2
Знайдіть в інтернеті пакет кодеків K-Lite Codec Pack. Завантажити їх можна абсолютно безкоштовно. Єдине, що вам потрібно враховувати - кодеки потрібно шукати саме для вашої операційної системи. Також потрібно врахувати розрядність Windows. Якщо у вас 32- система, скачувати потрібно саме для неї, і відповідно, якщо 64-розрядна система, то шукати кодеки потрібно для 64-бітових систем. Встановіть їх на комп'ютер, після чого перезавантажте його. Коли комп'ютер перезавантажиться, можете сміливо запускати відео.
3
Хоча програвач Windows і відтворює rip-формат, іноді можуть бути деякі проблеми. Наприклад, може не спрацьовувати перемотування, або відеофайл буде довго завантажуватися. Також може блокуватися настройка яскравості, контрастності і інших відеопараметрів. Тому краще скористатися програвачами, які найбільше підійдуть для відтворення rip-формату.
4
KMPlayer є дуже зручним програвачем з підтримкою російської інтерфейсу, зручним меню і широкими можливостями налаштування. Також хорошим рішенням буде використання GOM Player. Це простий програвач, але він прекрасно справляється з основним завданням, а саме з відтворенням відео.
5
Щоб призначити для відтворення DVDrip-формату потрібний вам програвач, клікніть по будь-якому файлу DVDrip правою кнопкою мишки, зайдіть в «Властивості», виберіть «Змінити», а потім - програвач, який буде заданий для DVDrip як основний.