Як спалити з'їдені калорії.

Основний рецепт схуднення простий: потрібно витрачати більшу енергії, ніж споживати. Озбройтеся таблицею калорійності продуктів або готуйте в суворій відповідності з рецептами, забезпеченими інформацією про харчової цінності страв. Займаючись фізичними вправами, ви будете точно знати, коли позбудетеся від надійшла енергії.
Інструкція
1
Перший і найбільш популярний вид навантаження для позбавлення від зайвої ваги - аеробіка. Всі вправи, які «розганяють» вашу дихальну і серцево-судинну систему, вимагають великої витрати енергії. Тому танці, активна гімнастика, велосипед, пробіжка, стрибки через скакалку та й просто ходьба стануть вашими вірними помічниками в позбавленні від надійшли калорій. Однак надмірне навантаження - більше трьох разів на тиждень по 30 хвилин інтенсивного навантаження - призведе до спалювання енергії за приводу не жирової, а м'язової тканини, а це не те, чого хочеться борцям за красу тіла.
2
Силові вправи, спрямовані на тренування окремих груп м'язів, також вимагають витрати енергії. Однак не чекайте від походу в «качалку» негайного зниження ваги: наростаюча м'язова маса в цьому випадку не знизить ваш початковий вага. Однак при регулярних навантаженнях (2-3 рази на тиждень по 30-45 хвилин грамотно побудованих, складних тренувань) сміливо очікуйте зменшення маси тіла. За однієї умови: не піддавайтеся спокусі об'їдатися після занять.
3
Практики, спрямовані на розтяжку, тренування глибинної мускулатури тіла (йога, пілатес) «спалюють» калорії не так швидко, як аеробні навантаження, але все ж дуже ефективні. Вони нормалізують загальний стан організму, в тому числі потреба в харчуванні.
4
Перегляньте своє харчування. Краще їсти частіше (4-5 разів на день) потроху, ніж 2-3 рази великими порціями. За півгодини до їжі випивайте по склянці прохолодної води, в цілому пийте протягом дня стільки, скільки хочеться. На вечерю обмежтеся овочевим або фруктовим салатом. Для спалювання жиру украй корисні грейпфрут і ананас.
Корисна порада
Хороші звички для щоденного спалювання спожитої енергії: користуватися сходами замість ліфта, прогулюватися пішки замість їзди 1-2 зупинок на транспорті, висипатися і відпочивати протягом дня.